HomeDom i WnętrzeZnajdź spokój w strefie wypoczynkowej w ogrodzie

Znajdź spokój w strefie wypoczynkowej w ogrodzie

Znajdź spokój w strefie wypoczynkowej w ogrodzie

Elegancki ogród to wymarzone miejsce na relaks. Dzięki meblom ogrodowym i dodatkom bez trudu zaprojektujemy miejsce, które stanie się letnim przedłużeniem naszego salonu. Szukając konkretnych rozwiązań warto zainspirować się propozycjami topowych producentów. Oddają oni w nasze ręce kompletne i wartościowe produkty, które pozwolą na relaks w trakcie lata.

Meble technorattanowe – jakość i elegancja w jednym

Piękne meble technorattanowe cenione są w Polsce od lat. Ich wysoka trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne sprawiają, że idealnie sprawdzają się w ogrodach, na tarasach czy na balkonach. Włókno technorattanowe posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ono brudu czy wilgoci. Nie odkształca się i nie płowieje pod wpływem silnego promieniowania UV. Meble takie będą wspaniałą ozdobą przez wiele sezonów.

Palenisko w ogrodzie

Jak w prosty sposób zmienić oblicze ogrodu? Najlepszym sposobem jest palenisko w ogrodzie. Nowoczesne paleniska gazowe to świetne rozwiązanie, kiedy pragniemy stworzyć wyjątkowy klimat w ogrodzie po zmroku. Palenisko gazowe nie tworzy dymu, nie sypie iskier, posiada system zabezpieczający przed wyciekaniem gazu. W palenisku gazowym klasyczne drewno zastąpione zostało polanami ceramicznymi.

Odpoczynek w cieniu parasola

Jednym z najchętniej wybieranych elementów ogrodowych są parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, tworzone są z wysokiej jakości materiałów. Zadaniem parasola jest przede wszystkim zapewnianie cienia w czasie słonecznych dni, ale również chronienie przed promieniowaniem UV. Parasole projektowane są w taki sposób, aby użytkownik mógł dopasować je do własnych potrzeb. Pomogą w tym liczne punkty regulacji.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://gazetastonoga.pl http://pandeo.pl http://zen-satori.org