HomeCiekaweZalew Zegrzyński – idealne miejsce na wypoczynek i pracę!

Zalew Zegrzyński – idealne miejsce na wypoczynek i pracę!

Zalew Zegrzyński – idealne miejsce na wypoczynek i pracę!

Zalew Zegrzyński to bez wątpienia jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez Warszawiaków i mieszkańców okolicznych miast. Położony poza granicami miasta pozwala na wypoczynek, oderwanie się od codziennych obowiązków, pracy, zgiełku miasta. Zalew Zegrzyński to idealne miejsce na odpoczynek z rodziną, partnerem czy solo. W okolicy znajdziemy dziesiątki interesujących pensjonatów, hoteli. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel. Co warto wiedzieć o jego ofercie?

Lawenda Park Hotel – odpoczywaj komfortowo!

Hotel Lawenda zapewnia wszystko, czego możemy zażyczyć sobie na udanych wczasach: komfortowych pokoi z łazienkami, dobrej obsługi hotelowej, doskonałego jedzenia w hotelowej restauracji, możliwości aktywnego wypoczynku. Położenie hotelu sprzyja odpoczynkowi wśród zieleni – piękne lasy i zagajniki to idealne miejsce na spacer i schowanie się przed upałami. W hotelu znajdziemy również wspaniały taras, na którym możemy relaksować się z filiżanką kawy i książką. O innych udogodnieniach przeczytamy na stronie jachranka.pl.

Spotkania biznesowe nad jeziorem

Lawenda Park Hotel swoją ofertę kieruje również do klientów biznesowych. Sale konferencyjne w Jachrance to świetne miejsce na zorganizowanie spotkania z partnerami biznesowymi czy zaplanowanie team eventu. O dokładną ofertę dla firm warto pytać managera hotelu.
 

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://datasolutions.com.pl/jak-prowadzic-marke-w-wirtualnym-swiecie/ http://marriagematterstokids.org/wykorzystaj-facebook-szkolenia-ktore-pozwola-firmie-rozwinac-skrzydla/ http://hamam-project.org/nowoczesne-lezaki-na-taras/