HomeCiekaweWypoczynek pod Tatrami – gdzie się zatrzymać?

Wypoczynek pod Tatrami – gdzie się zatrzymać?

Wypoczynek pod Tatrami – gdzie się zatrzymać?

Bez wątpienia Podhale to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na zimowy odpoczynek. Wspaniałe góry, możliwość aktywnego wypoczynku i liczne atrakcje – to tylko niektóre z argumentów, które przekonują do wybrania się w te strony.  

Zakopane, Poronin, Bukowina…

Wśród najczęściej wymienianych miast Podhala Zakopane zdecydowanie przoduje. Miasto to nawet nazywane jest przez niektórych zimową stolicą Polski. Zakopane to faktycznie jedno z ciekawszych miejsc – stanowi idealną bazę wypadową dla osób pragnących zimą chodzić po tatrach. To stąd wyruszają liczne budy do dolin. Zakopane to także centrum rozrywki i kultury – na pewno nie będziemy się tu nudzić! Kolejnym, chętnie odwiedzanym miastem, jest Poronin. Wiele osób zastanawia się także, czy warto zatrzymać się w Bukowinie Tatrzańskiej. Jeśli szukamy ciszy i spokoju – to zdecydowanie tak!

Bukowina – idealna dla osób poszukujących spokoju

Bukowina znana jest przede wszystkim ze wspaniałych term i licznych stoków narciarskich. Noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej znajdziemy bez trudu – większość pensjonatów zaoferuje nam również pokoje z łazienkami. Jednym z ciekawszych miejsc jest Willa Majerczyk, z której okien roztacza się piękny widok na Tatry. O ofercie pensjonatu czytaj więcej na stronie willamajerczyk.pl.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy producent torebek papierowych