HomeTurystykaWypoczynek nad Zegrzem – podaruj sobie kilka dni luksusu!

Wypoczynek nad Zegrzem – podaruj sobie kilka dni luksusu!

Wypoczynek nad Zegrzem – podaruj sobie kilka dni luksusu!

Jezioro Zegrzyńskie znane jest doskonale mieszkańcom Warszawy i okolic – to ulubione miejsce odpoczynku, relaksu, aktywności. Czy warto się wybrać w te okolice? Zdecydowanie tak. Od wielu lat okoliczne władze dbają o to, aby turyści mogli korzystać z rozbudowanej infrastruktury. W praktyce oznacza to nie tylko wspaniałe plaże i możliwość żeglowania, ale i wypoczynku w wysokiej klasy hotelach.

Jak zaplanować wyjazd nad Zegrze?

Z pewnością pierwszym krokiem powinno być znalezienie idealnego miejsca noclegowego. Z tym nie będzie problemu – nad Jeziorem Zegrzyńskim w ostatnich latach wybudowało się wiele pensjonatów oraz hoteli, wśród których z pewnością wyróżnia się Windsor Hotel. Bogata oferta oraz liczne atrakcje sprawiają, że nie brak tu gości z polski i zza granicy. Hotel zaproponuje nam komfortowe pokoje wyposażone w łazienki, śniadania w cenie oraz możliwość korzystania z hotelowego SPA. To jednak tylko część atrakcji – o innych poczytamy na stronie windsorhotel.pl. Wieczorami na terenie hotelu możliwe jest zorganizowanie ogniska i pieczenia kiełbasek nad ogniem.
Gdzie jeść nad Zegrzem? W hotelach znajdziemy liczne restauracje, na plażach natomiast w ciągu sezonu znajdziemy liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi przekąskami.

Jak spędzić czas nad Zegrzem?

Z pewnością warto zastanowić się nad sportami wodnymi. Poza możliwością żeglowania z pewnością natkniemy się na wypożyczalnie kajaków oraz rowerków wodnych. Taka aktywność nie wymaga od nas specjalnego przygotowania fizycznego, jak również konieczności posiadania patentu żeglarskiego.
Drugą opcją jest jazda na rowerze. Wokół jeziora rozciągają się wielkie lasy, poprzecinanie licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi. Poruszając się nimi możliwe jest zaplanowanie swojego dnia od świtu do wieczora.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://bayareapowerclub.com/nowoczesne-lampy-ogrodowe-solarne/ http://gethotels.pl http://baoqieateri.com/nasza-marka-w-social-mediach/