HomeTurystykaWisła na lato i zimę

Wisła na lato i zimę

Wisła na lato i zimę

Planujesz wakacje, albo ferie zimowe? Chcesz spędzić urlop z dala od zgiełku wielkiego miasta, blisko przyrody i ciesząc się pięknem polskich Tatr? Idealnym rozwiązaniem będzie Wisła, będąca koroną Podhala.

Urlop w górach to coś, o czym marzy wielu z nas. Tym bardziej, że są to marzenia na wyciągnięcie ręki. Z każdego miejsca w Polsce w Tatry można dojechać w ciągu jednego dnia i cieszyć się zmianą klimatu, czystym powietrzem i pięknymi widokami. Panorama polskich Tatr to dla wielu z nas idealne wakacje.

Jakie kwatery Wisła oferuje?

Wisła jest bez wątpienia miejscem, w którym można odpocząć zarówno latem, jak i zimą. I to odpocząć aktywnie, jak i czerpiąc siłę z błogiego lenistwa. Na aktywnych czekają oczywiście góry. Zimą można szusować tu na nartach, jeździć na desce snowboardowej czy próbować swoich sił w nowocześniejszych połączeniach obu sportów. Latem pozostają oczywiście wędrówki po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

W Wiśle bez problemu znajdziemy nocleg, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Paleta możliwości jest bardzo szeroka. Od najtańszych pokojów jednoosobowych, po luksusowe apartamenty. Jeśli chodzi o kwatery prywatne Wisła oferuje pełen przekrój, ale najwięcej jest domów z pokojami do wynajęcia. Praktycznie wszystkie mają już osobne łazienki, które od lat są podstawowym standardem. Są też wyposażone w telewizor, czajnik, a wiele z nich także w małą lodówkę.

W większości na miejscu można wykupić wyżywienie w dwóch formach. Samo śniadanie, oparte na tak zwanym szwedzkim stole, albo śniadanie wraz z obiadokolacjami, wydawanymi pod koniec dnia.

Nawet jeśli jakiś pensjonat nie ma w ofercie wyżywienia, bez większych problemów można skorzystać z niego po sąsiedzku.

Wakacje latem

Jeśli chodzi o kwatery Wisła jest częściej oblegana zimą niż latem, ale nie ma na to reguły. Lepiej zarezerwować sobie miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem. Kwatery prywatne Wisła oferuje bowiem wszystkim, można je znaleźć zarówno na stronach oferujących wynajem pokoi hotelowych, jak i przeznaczonych dla podróżników. Każdy pensjonat stawia na inną formę promocji, więc warto się pospieszyć.

Ferie zimą

Zimą baza kwater w Wiśle też jest oblegana, ale w tym przypadku pomoże nam decyzja polityków, którzy parę lat temu zarządzili, że ferie zimowe w różnych regionach Polski nie odbywają się w tym samym terminie. To ułatwiło planowanie zimowej przerwy rodzicom z dziećmi z różnych zakątków kraju.

Marcelina@mastermedia.info.pl

opakowania ekologiczne gabinet dentystyczny Kraków