HomeDom i WnętrzeWielki design w każdym kącie

Wielki design w każdym kącie

Wielki design w każdym kącie

Czy możliwe jest życie bez sztuki? Wydaje się, że  w pewnym sensie tak. Ale jeśli pomyślimy o tym wszystkim, co sztuce zawdzięczamy, to już odpowiedź nie jest taka jednoznaczna. Sztuka to przecież piękno, które sprawa, że żyje się lepiej. To także mądrość, która pojawia się w relacji z autentycznym dziełem inspirującym do przemyśleń. Sztuka to także historia, która objawia się m.in. w rzeczach codziennego użytku. Tych, które służą nam każdego dnia, przechowując w sobie wiele interesujących znaczeń. To również designerskie meble sięgające do przeszłości i jednocześnie poprzez swoje wzornictwo skierowane w przyszłość.

Intrygujące meble designerskie

Na stronie artvesta.pl odkryjemy wiele intrygujących dzieł sztuki, jak malunki na drewnie, plakaty, obrazy, rzeźby. Prezentuje się tutaj również meble designerskie, które z pewnością odmienią każdą aranżację wnętrzarską. Stając się podstawą dla artystycznej metamorfozy salonu, sypialni czy pracowni. Twórcy designerskich mebli opierają się na idei sztuki uniwersalnej, która może pojawić się dosłownie wszędzie. W każdym kącie i zakątku rzeczywistości tak, żebyśmy mieli ją w zasięgu wzroku czy na wyciągniecie ręki.

Meble, które zachwycają i zaskakują

Kto powiedział, że stolik musi być nudny? Przecież to rzecz, która w elementarny sposób mebluje naszą codzienność. Może więc warto nadać jej atrakcyjną formę? Na przykład blat zamienić w mapę Polski? Podobnie uczynić można z regałami, z których korzystamy na co dzień. Niech drewniany regał naśladuje kształt miasta. Taboret zaś niech wygląda jak prosty pieniek, który znaleźliśmy na skraju lasu. W ten sposób choć przez chwilę, nieświadomie nawet, przeniesiemy się do innej krainy. Niech meble niosą z sobą bogate znaczenia. Wtedy właśnie określimy je jako designerskie.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy producent torebek papierowych