HomeCiekaweUroczystość weselna – jak ją zorganizować?

Uroczystość weselna – jak ją zorganizować?

Uroczystość weselna – jak ją zorganizować?

Wystawne wesela nie wychodzą z mody – młode pary pragną cieszyć się najważniejszym dniem w swoim życiu w towarzystwie bliskich, rodziny, przyjaciół. Organizacja dużego wesela nie musi być trudna – konieczny jest jednak skrupulatny plan!

Przede wszystkim: sala

Znalezienie odpowiedniej sali nie mus być trudne – musimy jednak zabrać się za to najwcześniej, jak tylko ustalimy termin samych zaślubin. Jeśli zależy nam na niższych cenach szukajmy restauracji i hoteli z dala od centrów miast – nawet w stolicy jest to możliwe! Wesele w hotelu w Warszawie może być wystawne, ale jednocześnie nie musi rujnować naszego portfela – wystarczy poszukać poza granicami ścisłego centrum.
Kiedy już wymarzona sala zostanie znaleziona czekają nas spotkania z managerami sali – podczas tych spotkań ustalamy ilość gości, menu (uwzględnijmy również wegetarian!), czas trwania imprezy, opcjonalne poprawiny. Rozmowy z managerem powinny dotyczyć także tego, jak wygląda kwestia alkoholu na weselu – zazwyczaj restauracje liczą sobie za wniesienie własnego alkoholu – warto przekalkulować co bardziej się nam opłaca.

Wystrój sali weselnej

Ostatnim etapem jest zagwarantowanie odpowiedniego wystroju sali. Możemy zając się tym samodzielnie, powierzyć to zadanie pracownikom restauracji lub też zatrudnić w tym celu doświadczonych florystów i dekoratorów. Wybór oczywiście należy do nas.

Marcelina@mastermedia.info.pl