HomeCiekaweŚlub zorganizowany w sposób nietuzinkowy – czy to możliwe?

Ślub zorganizowany w sposób nietuzinkowy – czy to możliwe?

Ślub zorganizowany w sposób nietuzinkowy – czy to możliwe?

Huczne wesela nie wychodzą z mody – zmieniają się jedynie motywy przewodnie oraz dodatki na takich weselach. Wystawne wesele wiąże się z wysokimi kosztami, które niejednokrotnie wymagają zaciągnięcia kredytu. Mimo tego młode pary decydują się na ten krok, gdyż wesela wymaga od nich bliższa i dalsza rodzina, bo „tak wypada”. Czy możliwe jest zorganizowanie wesela z klasą, ale i bez ponoszenia nadmiernych kosztów?

Wesele z dala od centrum miasta

Podstawowym zagadnieniem podczas organizowania przyjęcia weselnego jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Mieszkańcy Warszawy i okolic mają olbrzymi wybór sal restauracyjnych, hotelowych. Niestety, im bliżej centrum tym ceny za wynajem lokalu są wyższe. Zamiast więc szukać okazji w centrum miasta pomyślmy o czymś innym – sala weselna pod Warszawą to szansa na oszczędność, ale i … brak korków, hałasu! Wybór sali poza miastem pozwoli również cieszyć się większą swobodą. Obecnie najpiękniejsze hotele zlokalizowane są nad brzegami jezior, przy lasach. Ciekawą ofertę zaproponuje nam Windsor Hotel – o jego ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.
Co ważne: oszczędności możemy szukać nie tylko w miejscu wesela, ale i w terminie. Wiele restauracji hotelowych umożliwia rezerwację w niskiej cenie, o ile wesele odbywa się w terminie od poniedziałku do czwartku. Oczywiście najwygodniejszym rozwiązaniem jest wykorzystać jakiekolwiek święto przypadające w tych dniach tygodnia – dzięki temu goście weselni nie będą musieli specjalnie deklarować dnia wolnego w pracy.

Nietuzinkowe dodatki na weselu

Poza oszczędnościami warto postawić także na ciekawe dodatki, które wyróżnią nasze przyjęcie. Do wyboru mamy stoły z jedzeniem z całego świata, ale również słodkie kąciki, których przygotowaniem zajmują się wyspecjalizowane firmy.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy producent torebek papierowych