HomeTurystykaSandomierz zaprasza zapalonych turystów

Sandomierz zaprasza zapalonych turystów

Sandomierz zaprasza zapalonych turystów

Sandomierz jest znany jako miasto bogate w naturalne krajobrazy, ścieżki turystyczne oraz historyczne, stare miasto. Przyciąga ono wielu turystów z Polski i całego świata. Liczba zabytków jest naprawdę imponująca jak na tak niewielkie miasto. Wielbiciele nietuzinkowe architektury na pewno zachwycą się tym miejscem i jeszcze nieraz tu wrócą.

Komfortowe noclegi niedaleko miasta

Jako kompleks noclegowy z restauracją oferujemy turystom najlepsze miejsce wypoczynkowe i wypadowe w Sandomierzu. Pokoje są urządzone w wysokim standardzie. Posiadamy pokoje dla jednej osoby, dwóch, trzech oraz czterech osób. Oferta Grill Solo nie ma sobie równych. Zapewniamy komfort i gościnną atmosferę. Ze względu na korzystne położenie, znajdujemy się blisko starówki, ścieżek turystycznych i innych miejsc typowo turystycznych.

Pokoje przez nas oferowane są urządzone w wysokim standardzie i w korzystnych cenach. Każda doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00 i zawiera w cenie pyszne śniadanie w naszej restauracji. Można pysznie zacząć dzień i wyruszyć na odkrywanie pięknego Sandomierza. Jeśli będą Państwo chcieli powrócić do restauracji na obiad, zapraszamy i gwarantujemy przyrządzenie pysznych posiłków. Proponowane menu można znaleźć na stronie https://grillsolo.pl/.

Imprezy okolicznościowe

Urządzamy niezapomniane imprezy okolicznościowe dla rodzin, a także dla firm. Wesela, Komunie, chrzty, urodziny, jubileusze, rocznice to nasza specjalność. Wykwintne menu, profesjonalna obsługa i piękna sala to nasze znaki szczególne.

Oferujemy również imprezy integracyjne dla firm i przedsiębiorstw, które razem z nami chcą świętować swoje sukcesy, działalność firmy i integrować się w Sandomierzu. Bogate menu i ofertę dla firm można znaleźć na stronie https://grillsolo.pl/.

Chętnie urządzamy koncerty okolicznych muzyków i kapel muzycznych. Zapraszamy gości do biesiadowania razem z nami. Na życzenie dla grup turystycznych przygotowujemy biesiadę składającą się z pysznych posiłków oraz wspólnego muzykowania w altance oraz w jednej z sal.

Czym Sandomierz może zachwycić?

Sandomierz dla turystów to naprawdę piękne miejsce. Znajduje się ono blisko Wisły oraz Sanu, dlatego ścieżki wokół obu rzek przyciągną niejednego wędrownika. Sandomierz to również nieskazitelne widoki, naturalne krajobrazu, wzgórza i pagórki, po których można spacerować w nieskończoność, a także jeździć na rowerze po wielokilometrowych ścieżkach rowerowych. Również okoliczne miejscowości przyciągają odwiedzających Sandomierz.

Znany wszystkim turystom wąwóz św. Królowej Jadwigi to gratka dla miłośników wyżłobionych przez naturę, a nie przez człowieka miejsc. Długi spacer w lesie wąwozem to niesamowite przeżycie. Kolejną ścieżką dla miłośników wędrówek będzie czerwony szlak wzdłuż Gór Pieprzowych, które są aktualnie przepięknym rezerwatem geologiczno-przyrodniczym.

Marcelina@mastermedia.info.pl

opakowania ekologiczne gabinet dentystyczny Kraków