HomeBiznesSala na wesele w Warszawie – na co zwrócić uwagę?

Sala na wesele w Warszawie – na co zwrócić uwagę?

Sala na wesele w Warszawie – na co zwrócić uwagę?

Wesele to jedno z najważniejszych przeżyć w naszym życiu. Nic dziwnego, że bardzo starannie podchodzimy do zaplanowania tego dnia. Ważnym elementem tego dnia będzie na pewno sala na wesele w Warszawie, gdzie zaprosimy swoich gości.

Sala na wesele w Warszawie a dostępny budżet

W stolicy naszego kraju istnieje wiele pięknych sal w hotelach, restauracjach, pięknych pałacach, gdzie można organizować takie imprezy. Nie każda jednak sala na wesele w Warszawie znajduje się w naszym zasięgu, który ogranicza budżet. Wybierając miejsce na taką imprezę weźmy pod uwagę finanse jakie mamy przeznaczone na ten cel. Weźmy również pod uwagę koszty fotografa, oprawy muzycznej, dzięki czemu będziemy wiedzieć ile realnie będziemy mogli wydać na wynajęcie takiego miejsca. Warto również się dowiedzieć o dodatkowe koszty w postaci tzw. “korkowego” lub obsługi specjalnego barmana odpowiedzialnego za roznoszenie alkoholu, zanim zdecydujemy się na wynajęcie danego miejsca.

Ilość osób

Powinna nas zainteresować taka sala na wesele w Warszawie, gdzie zmieszczą się wszystkie zaproszone osoby i zostanie jeszcze trochę luzu. Przy czym nie zapominajmy, że z góry wiadomo, iż 20% zaproszonych osób nie przyjdzie z najróżniejszych powodów. Dlatego zapraszając dwieście osób nie szukajmy tak dużej sali. Lepiej pomyślmy o czymś na 160 – 170 osób i z pewnością to nam starczy. Większa przestrzeń może sprawić, że goście będą “gubić się”. Niekorzystnie wygląda to również na zdjęciach. Bardzo często Młoda Para może być również narażona na koszty dopłaty za brakujące osoby na weselu. 

Marcelina@mastermedia.info.pl

producent pudełek ortodoncja katowice