HomeDom i WnętrzeRattan w modnym ogrodzie

Rattan w modnym ogrodzie

Rattan w modnym ogrodzie

Jeszcze do niedawna prym w modnych ogrodach wiódł technorattan – syntetyczna plecionka inspirowana naturalnym rattanem. Dzisiaj designerzy coraz chętniej wracają do korzeni i w sercu aranżacji ustawiają meble wyplatane z egzotycznego surowca pozyskiwanego z azjatyckich palm rotangowych. Czy warto wyposażyć swój ogród w rattanowe meble?

Luksusowe meble ogrodowe z rattanu – bądź bliżej natury!

Meble wyplatane z egzotycznego rattanu z powodzeniem łączą w sobie minimalistyczny, modny design z naturalnością. Ustawiając na tarasie lekki, pleciony komplet, tworzysz dla siebie i bliskich wysmakowaną przestrzeń nawiązującą do stylu kolonialnego przywołującego wspomnienie podróży w najpiękniejsze, gorące zakątki. Meble z rattanu doskonale sprawdzają się nie tylko na zewnątrz, ale również w modnych salonach, pokojach młodzieżowych oraz jadalniach.

Czołowi producenci oferują szeroki wybór mebli, wśród których znajdziesz nie tylko krzesła i fotele, ale również kanapy i designerskie, jednoosobowe huśtawki w naturalnym lub białym kolorze. Luksusowe meble ogrodowe produkowane są ręcznie, dzięki czemu są trwałe i dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Jesień – idealny czas na kupno mebli

Mimo tego, że tegoroczne lato chyli się ku końcowi i powoli zamykamy sezon na wylegiwanie się w ogrodzie, warto właśnie teraz zatroszczyć się o tarasowe wyposażenie. Już wczesną jesienią sklepy z wyposażeniem outdoorowym startują z wyprzedażami, aby zrobić miejsce w magazynach na kolekcje, które zaprezentują w swoich katalogach na przyszły sezon. W efekcie stylowe, ekskluzywne kanapy, fotele, stoliki czy huśtawki możesz kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej!

Marcelina@mastermedia.info.pl

producent pudełek ortodoncja katowice