HomeZdrowie i UrodaProstownica do włosów – jaką wybrać?

Prostownica do włosów – jaką wybrać?

Prostownica do włosów – jaką wybrać?

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń znajdującym się w większości damskich łazienek jest prostownica do włosów. Kilka ruchów rozgrzanym urządzeniem wystarczy, aby ujarzmić niesforne kosmyki i rozprostować nierówne fale, jakie przez noc pojawiły się na głowie. Aby prostownica jak najlepiej spełniała swoje zadania, należy zaopatrzyć się w odpowiedni model. Czym kierować się podczas zakupów? Sprawdź!

Skuteczne, szybkie i bezpieczne prostowanie

Na rynku znaleźć możemy prostownice wyposażone w płytki różnego typu. Wśród najpopularniejszych z nich wyróżnić możemy modele z płytkami metalowymi (te są już nieco przestarzałe i nie zdają egzaminu), ceramicznymi, teflonowymi, lustrzanymi, tytanowymi oraz turmalinowymi, które doskonale zapobiegają elektryzowaniu się włosów. Aby przesuwanie rozgrzanymi płytkami nie uszkadzało końcówek, muszą być one maksymalnie gładkie. Włosy nie będą się elektryzować i nieestetycznie puszyć, kiedy wybierzesz urządzenie z funkcją jonizacji.

Aby urządzenie celująco zdawało egzamin podczas prostowania zarówno cienkich, jak i grubych włosów, powinno być wyposażone w regulację temperatury. Jeśli chcesz, aby prostownica służyła nie tylko do wygładzania, ale również skręcania włosów, wybierz model z zaokrąglonymi bokami umożliwiającymi wygodne kręcenie pasm.

Sklep fryzjerski Hair Shop nie tylko dla profesjonalistów

Zanim udasz się do sklepu z elektroniką albo supermarketu w poszukiwaniu prostownicy, sprawdź ofertę dostępną w sieci. Hurtownie internetowe, takie jak sklep fryzjerski Hair Shop, oferują znacznie szerszy wybór wysokiej klasy urządzeń dedykowanych profesjonalistom szukającym sprzętu o bezkompromisowej jakości. Aby uzyskać w swojej łazience efekt porównywalny z wizytą u fryzjera, warto wybrać sprawdzony model marki produkującej sprzęt wykorzystywany w salonach.

Marcelina@mastermedia.info.pl

producent pudełek ortodoncja katowice