HomeCiekawePraktyczna spacerówka – wygoda dla maluszka i rodzica

Praktyczna spacerówka – wygoda dla maluszka i rodzica

Praktyczna spacerówka – wygoda dla maluszka i rodzica

Twoje dziecko nie chce już grzecznie leżeć w gondoli? Kiedy kręgosłup i mięśnie dziecka są już na tyle silne, aby zapewnić maluszkowi stabilność podczas siedzenia, należy wymienić wózek z płaskim materacykiem na model spacerowy. Wbrew pozorom wybór odpowiedniej spacerówki nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jak z ogromu dostępnych modeli wybrać ten najlepszy? Sprawdź!

Wygodne wózki spacerowe o lekkiej konstrukcji

Każdy rodzic wie, jak dużym kłopotem może okazać się codzienne wnoszenie ciężkiego, nieporęcznego wózka po schodach… Aby maksymalnie ułatwić sobie codzienne życie, podczas wizyty w sklepie zwracaj baczną uwagę na wagę i sposób składania wózka. W dobrych sklepach z artykułami dla dzieci znajdziesz niezwykle lekkie wózki spacerowe, które jednym ruchem złożysz do kompaktowych rozmiarów. Nowoczesną spacerówkę bez problemy wniesiesz na trzecie piętro, przechowasz w domu i zmieścisz nawet do niewielkiego bagażnika.

Konstrukcja dla młodszych dzieci

Spacerówka, z której będzie korzystało małe dziecko, powinna posiadać funkcję regulacji siedziska. Kiedy maluch zaśnie podczas spaceru w pozycji siedzącej, wystarczy opuścić oparcie, aby delikatnie położyć go, zapewniając mu wygodę. Praktycznym dodatkiem okaże się również regulowany podnóżek.

Wózek na każdą pogodę

Przelotny deszcz nie zaskoczy Cię podczas spaceru, jeśli wybierzesz spacerówkę z przeciwdeszczową osłoną w zestawie. Zadbaj również o to, aby budka wykonana była z nieprzemakalnych materiałów pochłaniających promieniowanie UV. Konstrukcja powinna posiadać wywietrzniki zapewniające właściwą cyrkulację powietrza.

Wózek do zadań specjalnych

Kochasz spędzać czas z dzieckiem na łonie natury? W takim razie Twoje oczekiwania z pewnością spełni wózek osadzony na pompowanych, dużych kołach. Tego typu koła wyróżniają się bardzo dobrą amortyzacją, dzięki czemu sprawdzają się na nierównej powierzchni.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://etc-sa.com/strona-www-ogolnodostepna-wizytowka-firmy/ http://researchmarket24.com/czy-lampiony-solarne-zmienia-estetyke-tarasu/ http://auroratennis.org