HomeCiekawePlatformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Platformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Platformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Platformy udostępniające kursy i szkolenia są coraz popularniejsze w Polsce. Świadczy o tym coraz większa liczba użytkowników rejestrujących się i kupujących konkretne produkty za ich pomocą. Czym są platformy? Jak mogą być dla nas pomocne?

Platformy e-learningowe to nowoczesny sposób na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Na specjalistycznych portalach umieszczane są materiały wideo, poradniki i szkolenia, pozwalające na znaczne poszerzanie swojej wiedzy. Zaletą korzystania z tego rozwiązania jest fakt, że aby odbyć szkolenie nie musimy wychodzić z domu i tracić czasu – współcześnie jest to naprawdę spore udogodnienie. Wiele osób chwali sobie tego typu rozwiązania także ze względu na niewygórowane ceny i możliwość korzystania z pomocy profesjonalistów. Jak przebiega kupno interesującego nas materiału wideo?

Jak zostać użytkownikiem?

Podstawą jest rejestracja na portalu – wraz z kliknięciem w link aktywacyjny stajemy się pełnoprawnymi użytkownikami portalu. W tej samej chwili do wirtualnego koszyka możemy dodawać interesujące nasz szkolenia. Z chwilą wpłaty za wybrane materiały są one przypisywane do naszego konta i dostępne kiedy tylko chcemy, bez ograniczeń czasowych – to także bardzo ważne. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie kurs Autocad, kurs online 3ds Max, szkolenia z zakresu projektowania graficznego i wiele innych.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://bayareapowerclub.com/nowoczesne-lampy-ogrodowe-solarne/ http://galoo.pl http://beatssoundscape.com