HomeZdrowie i UrodaPełne usta w kilkanaście minut

Pełne usta w kilkanaście minut

Pełne usta w kilkanaście minut

Na rynku kosmetycznym od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej specyfików, które – według zapewnień produktów – mają nadać ustom objętości. Niestety, „magiczne” błyszczyki powiększające wargi czy dziwaczne przyssawki w praktyce nie zdają egzaminu. Jak bezpiecznie i skutecznie uwydatnić zbyt wąskie usta? Sprawdź!

Niezawodna medycyna estetyczna

Nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy chcą wreszcie z uśmiechem spojrzeć w lustro, okazuje się być medycyna estetyczna. Zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób w różnym wieku. Kuracja polega na iniekcyjnej aplikacji w wybrane partie twarzy wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego – w pełni naturalnej substancji występującej w ludzkim organizmie. Lekarz medycyny estetycznej może niemal bezboleśnie nie tylko powiększyć usta i nadać im pożądany kształt, ale również zmniejszyć asymetrię ust i dysproporcje między dolną a górną wargą, zredukować zmarszczki w dolnej partii twarzy czy podkreślić kontur i  łuk Kupidyna. Co ważne, nie musisz powtarzać zabiegu, aby dostrzec pełne efekty. Już jednorazowa wizyta w gabinecie medycyny estetycznej zagwarantuje Ci pożądane rezultaty.

Czy to jest bezpieczne?

Obawiasz się, że powiększanie ust wykluczy Cię na kilka dni z normalnego życia albo pozostawi nieestetyczne blizny? Możesz odłożyć troski na bok! Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej nie mają nic wspólnego z operacjami, które wiążą się z rekonwalescencją i skutkami ubocznymi. Powiększanie ust nie wywołuje niepożądanych reakcji, trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga rezygnacji z codziennych zajęć (z tego powodu często określane jest „zabiegiem lunchowym”). Więcej praktycznych informacji oraz cennik tego typu usług znajdziesz na stronie filine.pl.

Marcelina@mastermedia.info.pl