HomeDom i WnętrzeOgród śródziemnomorski – meble, które wyróżnią strefę wypoczynkową

Ogród śródziemnomorski – meble, które wyróżnią strefę wypoczynkową

Ogród śródziemnomorski – meble, które wyróżnią strefę wypoczynkową

Doskonałym pomysłem na przestrzeń przy domu jest ogród śródziemnomorski – meble na taką kompozycję znajdziemy bez trudu w propozycjach topowych producentów mebli. Kompozycja śródziemnomorska to połączenie kilku elementów: odpowiednich mebli, roślin wokół nas, ale i dodatków. Na szczęście wszystkie niezbędne produkty znajdziemy bez trudu w polskich sklepach!

Stwórz ogród śródziemnomorski – meble, które Ci w tym pomogą

Czy znasz sposób na ogród śródziemnomorski? Meble technorattanowe najlepiej wpiszą się w ten trend i pozwolą stworzyć punkt centralny w ogrodzie, gdzie będziemy mogli wypoczywać. Nie trzeba wiele, aby zaprojektować ogród śródziemnomorski – meble technorattanowe takie jak sofy narożne i stoły kawowe to uniwersalna propozycja, która zachwyci wszystkich domowników. Meble technorattanowe odznaczają się przede wszystkim wysokim stopniem odporności na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z aluminium malowanego proszkowo – gwarantuje to nie tylko wysoką trwałość mebli, ale i ich lekkość, co przekłada się na łatwość podnoszenia i przenoszenia. Plecionka technorattanowa ma nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona brudu i wilgoci, a jej czyszczenie nie sprawi żadnego problemu. Technorattan zabezpieczony jest również przed silnym promieniowaniem słonecznym.

Piękny ogród śródziemnomorski: meble, które zapewnią komfort

Chcąc podnieść nasz komfort w ogrodzie warto uzupełnić meble o siedziska i pledy. Ogród śródziemnomorski to jednak nie tylko meble. Warto nasadzić wokół miejsca wypoczynkowego zioła: miętę, rozmaryn, melisę, szałwię. Znajdźmy także dość miejsca na sadzonki lawendy – będą one nie tylko wspaniale wyglądać i roztaczać pięknych zapach, ale też odstraszać komary!

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice