HomeCiekaweOchrona budynku dzięki konserwacji dachu

Ochrona budynku dzięki konserwacji dachu

Ochrona budynku dzięki konserwacji dachu

Dachy po latach zachodzą różnymi zanieczyszczeniami – glony i mech ni stąd ni zowąd pojawiają się na ich powierzchni od zacienionej strony. Dachówki mocno nasłonecznione, przy panującym obecnie ciepłym klimacie, z reguły nie porastają porostami ani mchem. Oznacza to też, że kurz i brud nie nawarstwia się na nich więc oczyszcza się je zdecydowanie łatwiej.

 

Czyszczenie dachu jest zaawansowaną usługą którą nie sposób wykonać myjką ciśnieniową. Powodem jest duża ilość wody, która przedostaje się pod dachówki i może zalewać strop. Część zanieczyszczeń jest też odporna na siłę wysokiego ciśnienia które jednocześnie może uszkodzić starsze powłoki dachówek.

 

Zalecamy wykorzystanie szczotek na teleskopach zdemineralizowaną ciepłą wodą. Te szczotki bardzo dokładnie myją zagłębienia w dachówkach, usuwają warstwowy brud, glony, oraz inne trudne zanieczyszczenia. Przypadku zabrudzeń z sadzy stosujemy przeważnie myjki ciśnieniowe, albo środki chemiczne. Wykorzystanie środków determinuje stan dachu.

 

Dużym problemem podczas mycia może być stan techniczny dachu – czyli kiedy nadgryzł go ząb czasu, niebezpieczne okazuje się oblewanie dachówek dużą ilością środków chemicznych albo bardzo dużą ilością wody pod ciśnieniem. Regulujemy wtedy działanie czynników szkodliwych, aby uzyskać maksymalnie dobry efekt, zaoferować klientowi niewygórowaną cenę, a także skutecznie umyć dach. Do tego potrzebujemy często oględzin obiektu przed rozpoczęciem pracy.

Realizatorem usług w całej Polsce jest firma SCO CLEAN UP.

Oferta pod adresem: http://sco-cleanup.pl/mycie-dachow/

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://raildude.pl/typy-bukmacherskie-pilka-nozna/ http://ultimate-demi.org http://mmb-meble.pl