HomeCiekaweObawy przed weselem pod Warszawą

Obawy przed weselem pod Warszawą

Obawy przed weselem pod Warszawą

Wesel pod Warszawą to na pewno znakomity pomysł, z którego chętnie korzysta wielu narzeczonych. Świetni kucharze, doskonałe, pięknie stylizowane lokale, spokój, możliwość zabawy do białego rana, znakomici wodzireje i kapela to tylko część licznych zalet. Niemniej jednak, każdy z nas ma pewne obawy przed nim. Jakie i co z nimi zrobić?

1) „Goście będą mieli daleko, jak zapewnimy im dojazd?”

Otóż podstawową wadą jest odległość. Wielu naszych gości nie ma samochodów albo też nie chce jechać samochodem na wesele, ponieważ wolą napić się za nasze zdrowie. Jednak w jaki inny sposób mogą oni dojechać? Otóż najprościej jest zorganizować dla wszystkich gości transport.
Co ważne – taki transport może stanowić dodatkową atrakcję! Dla przykładu do kościoła czy urzędu oraz pod koniec imprezy zamówimy zwykłe busy, zaś pomiędzy będą to bryczki albo stare samochody. Co istotne – takie rozwiązanie wcale nie jest tak kosztowne, jak myślimy.

2) ” Potrawy może i będą świeże i smaczne, ale czy nie za mało wykwintne?”

Czasami też żywimy obawy, że jedzenie na takim weselu pod Warszawą będzie może i smaczne, jednak nieco mało wykwintne i stosowne na taką okazję. Otóż przede wszystkim warto zauważyć, że często goście właśnie lepiej się bawią, kiedy mogą się najeść do syta swojskimi, niewydumanymi potrawami.
Jeśli jednak zależy nam na tym, aby potrawy były rzeczywiście wyjątkowe, a nasze wesele pod Warszawą zorganizowane w dystyngowanym, klasycznym stylu, to nic nie stoi ku temu na przeszkodzie. Istnieje bowiem wiele pałacyków, które właśnie specjalizują się w takich weselach.

3) „Goście nie będą się dobrze bawili, bo będą stresowali się sprawami w Warszawie”

Często martwi nas także to, czy na takim weselu pod Warszawą goście na pewno będą się dobrze bawić. W końcu dzisiaj trudno jest nam tak po prostu odciąć się od pracy, zostawić niedokończone sprawy i wyjechać pod Warszawę nawet i na weekend.
Otóż nie musimy się tego obawiać – będzie wręcz przeciwnie. Goście mogą powiedzieć w pracy, że mają wesele pod Warszawą i to każdy zrozumie i nie będzie ich nękać telefonami. Ponadto takie wesel pod Warszawą każdy traktuje poważnie i załatwia wszystko przed nim tak, aby nie myśleć o pracy bawiąc się na weselu.
Artykuł powstał we współpracy z Hotelem lamberton pod Warszawą

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy torby z nadrukiem