HomeCiekaweNowoczesne wózki spacerowe – jak wybrać najlepszy?

Nowoczesne wózki spacerowe – jak wybrać najlepszy?

Nowoczesne wózki spacerowe – jak wybrać najlepszy?

Pojawienie się dziecka w rodzinie to niewątpliwie olbrzymia zmiana w życiu obojga rodziców. Warto przygotować się do tego czasu najlepiej jak potrafimy. Wśród niezbędnych elementów wymienia się wózek – wybór tego produktu jest obecnie olbrzymi, a sami rodzice mogą czuć się przytłoczeni ilością informacji, które dostają od producentów. Jaki wózek wybrać, aby cieszyć się komfortem i wygodą i aby dziecko było bezpieczne?

Wózek dopasowany do potrzeb

Podczas poszukiwania idealnego wózka przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze, że musi być on dopasowany do naszych potrzeb. Do wyboru mamy klasyczne wózki spacerowe, wózki 2w1 lub 3w1, gondole. Każda z wymienionych opcji ma wiele zalet, dlatego warto przyjrzeć się z im z bliska.

Wózki spacerowe – również całoroczne!

Nowoczesne wózki spacerowe zaskoczą nas nie tylko świetnym designem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi, funkcjonalnością. Wózki takie zalecane są od ok. 6 miesiąca życia czyli momentu, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać. Konstrukcja wózka powinna być lekka i składana, aby możliwe stało się chowanie przedmiotu do bagażnika samochodu. Siedzisko w wózku spacerowym powinno być regulowane, posiadać podnóżek, barierkę oraz regulowane pasy bezpieczeństwa.

Gondole to propozycja dla dzieci od momentu urodzenia do ok. 6 miesiąca życia. Gondola pozwala na wygodne i bezpieczne umieszczenie malucha i wygodne wożenie go podczas spacerów. Gondole posiadaną wzmocnione dno i boki, budkę ochronną, często także uchwyty, aby móc ją wygodnie transportować. W domu gondola może służyć jako awaryjne łóżeczko – mówią pracownicy sklepu espiro.pl.

Wózki 3w1 – wygoda i funkcjonalność na lata

Szukając uniwersalnego wózka, którego nie będziemy musieli wymieniać co jakiś czas warto przemyśleć konstrukcje 3w1. Są one droższe niż klasyczne spacerówki, jednak warto podkreślić, że posiadają one wszelkie niezbędne elementy, aby móc wozić dziecko do 3 roku życia.

Marcelina@mastermedia.info.pl

https://wingate.biz/pozycjonowanie-witryn-internetowych-dlaczego-jest-tak-wazne/ http://energoefekt.com.pl http://4-bet.com.pl