HomeCiekaweNowoczesne skrzynki na jabłka – lepsze warunki transportu

Nowoczesne skrzynki na jabłka – lepsze warunki transportu

Nowoczesne skrzynki na jabłka – lepsze warunki transportu

Transport dużych partii szczególnie wrażliwych na różne czynniki zewnętrzne owoców wymaga zastosowania specjalnie przystosowanych pojemników, takich, jak skrzynki na jabłka produkowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Warunki na czas transportu oraz załadunku i rozładunku, jakie zapewniają tego rodzaju opakowania są najbardziej optymalne.

Jak są wykonane nowoczesne skrzynki na jabłka?

Tego rodzaju opakowania służące do przewozu owoców są produkowane z tworzyw sztucznych, których formuła jest opracowana przede wszystkim pod kątem najwyższej wytrzymałości i odporności na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Skrzynie posiadają standardowe wymiary, które pozwalają na dowolne ustawianie ich na przestrzeni transportowej zarówno w poziomie, jak i w pionie. Takie rozwiązanie daje bardzo dobre możliwości wykorzystania dostępnych powierzchni, co w prosty sposób przekłada się na optymalne przygotowanie partii owoców do transportu.

Skrzynie na jabłka posiadają systemy odprowadzania wody, a co za tym idzie stwarzają bezpieczną przestrzeń dla owoców, które nie gniją oraz nie są narażone na powstawanie pleśni.

Jakie korzyści generuje transport jabłek przy użyciu plastikowych opakowań?

Użycie do transportu specjalnie przystosowanych opakowań daje wiele wymiernych korzyści, przede wszystkim finansowych. Odpowiednie zabezpieczenie owoców na czas transportu eliminuje wszelkie straty w przewożonym towarze, a to pozwala na maksymalny zysk dla producenta lub pośrednika wysyłającego wrażliwy towar do odbiorcy.

Produkowanie opakowań do jabłek z wysokiej jakości tworzyw sztucznych sprawia, że mogą one być użytkowane przez wiele lat. Jednorazowa inwestycja w tego rodzaju opakowania jest wydatkiem, który po prostu się opłaca.

Pojemniki plastikowe, które umożliwiają ekonomiczny transport jabłek mogą podlegać procesom mycia i czyszczenia przy pomocy wody, pary oraz środków chemicznych. Takie czyszczenie jest niezwykle proste, a pojemniki na jabłka po każdorazowym użyciu można doprowadzić do idealnego stanu.

Dlaczego transport jabłek w plastikowych pojemnikach jest optymalny?

Przede wszystkim można optymalnie wykorzystać każdą powierzchnię transportową. Także załadunek i rozładunek jest znacznie łatwiejszy.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy torby z nadrukiem