HomeDom i WnętrzeMiłość do ogrodu

Miłość do ogrodu

Miłość do ogrodu

Wspaniale zaaranżowany taras czy efektownie udekorowana i oświetlona altanka to idealne miejsca do tego, żeby wypowiedzieć w nich najważniejsze słowa w życiu. Wyznać miłość, zaręczyć się czy nawet wziąć ślub – to wszystko może wydarzyć się właśnie w ogrodzie. Zresztą ogrodowe śluby, w angielskim stylu, cieszą się dużą popularnością. Miłość może rozkwitać w ogrodzie niczym najpiękniejsze kwiaty. Podobnie zresztą jak rozwijać się może sama miłość do ogrodu.

Dlaczego kochamy nasze ogrody?

Naprawdę wiele osób zakochuje się w ogrodach. Dosłownie i w przenośni. W osobie, z którą właśnie  w ogrodzie spotyka się i bliżej poznaje. Ale też w samym miejscu, które z czasem staje się taką krainą zupełnie osobistą. Strefą całkowitego oderwania od problemów potoczności, od natłoku zdarzeń i spraw.
Kochamy więc nasze ogrody m.in. za to, że są takim naszym prywatnym rajem, przestrzenią eskapizmu, która pozwala nam zapomnieć o wszystkim, żeby skupić się na tym, co najważniejsze. Na sunących po niebie leniwie obłokach. Na dojrzewających w sadzie owocach. Na kształcie bujnej piwonii. Na smaku poziomek zerwanych prosto z krzaka.

Przyjemne życie ogrodowe

Miłość do ogrodu wynika z potrzeby obcowania z pięknem natury, ale też z dążeniem do idealnego wypoczynku. Na fantastycznie urządzonym tarasie, na którym ustawimy parasole do ogrodu i wygodne meble ogrodowe rattanowe – to na pewno się uda! Przyjemne życie ogrodowe trwać będzie wręcz w nieskończoność. Przez większą część roku. Jeśli zdecydujemy się na ogród zimowy, to jeszcze je wydłużymy.

Popisowe aranżacje ogrodowe

Także perfekcyjne, odważne, klasyczne czy awangardowe aranżacje ogrodowe potwierdzają, że zakochujemy się w ogrodach. Traktując je jak dzieła sztuki, które tworzymy od podstaw. Okazuje się, że miłośnicy ogrodów szczególnie w dzisiejszych czasach mają pełną swobodę ekspresji.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://hamam-project.org/nowoczesne-lezaki-na-taras/ http://mebledosypialni.info.pl http://raildude.pl