HomeCiekaweMeble ogrodowe z technorattanu na taras w wiosennej odsłonie

Meble ogrodowe z technorattanu na taras w wiosennej odsłonie

Meble ogrodowe z technorattanu na taras w wiosennej odsłonie

Wiosna, wiosna, a wraz nią nowa energia i ochota na zmiany. Także te dotyczące miejsc, w których spędzamy wiele czasu, jak nasze tarasy. Na wiosnę wymagają one szczególnej troski i uwagi. Praca, jaką włożymy w przygotowanie tarasu na nowy sezon, na pewno się opłaci. Na doskonale urządzonym tarasie spędzimy równie doskonałe chwile. Zwłaszcza gdy w miejscu tym staną meble ogrodowe z technorattanu. Jakich mebli z tej kategorii nie powinno po prostu zabraknąć w wiosennej strefie wypoczynku?

Wiosenny taras inaczej, czyli oryginalne meble ogrodowe z technorattanu

Meble ogrodowe z technorattanu, które na pewno nas zachwycą i urozmaicą przebywanie na świeżym powietrzu? To fantastyczne huśtawki ogrodowe w formie wiszących foteli. Kokony technorattanowe z wygodnymi poduszkami to odpowiedź na współczesny styl bycia, na przenikanie się różnorodnych stref życia. To zarazem przyjemne huśtawki jak i rodzaj fotela. Możemy taki kokon z technorattanu postawić bezpośrednio na podłożu, używając do tego stelaża lub zawiesić go w wybranym miejscu. Najlepiej technorattanowy kokon (dostępny w kilku kolorach) wyglądać będzie na drzewie. Zaprezentuje się nieco surrealistycznie, jak wyrwany z innego świata. Przypominając nieco elementarne formy przyrodnicze.

Wiosenne obiadki i podwieczorki na tarasie oraz meble ogrodowe technorattanowe

Meble technorattanowe okazują się niezastąpione na tarasie, który chcemy przekształcić w ogrodową jadalnię. Wybierzmy wówczas duży stół z technorattanu w jadalnianym stylu, okrągły lub w kształcie prostokąta. Dopasujmy do niego krzesła lub fotele wykonane z tego samego materiału. Technorattanowe krzesła lub fotele wspaniale też wyglądać będą w zestawieniu z dużym, rustykalnym stołem teakowym. Oto perfekcyjna jadalnia tarasowa, w której brakuje już tylko profesjonalnego grilla gazowego, na przykład w wersji do zabudowy.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy torby z nadrukiem