HomeDom i WnętrzeMeble do ogrodu w artystycznym stylu

Meble do ogrodu w artystycznym stylu

Meble do ogrodu w artystycznym stylu

Artyzm może pojawić się naprawdę wszędzie! W każdym skrawku przestrzeni, jeśli tylko pozwolimy sobie na wolność wyobraźni i dowolność tworzenia. Jeśli wykorzystamy możliwości tkwiące w miejscu oraz w rzeczach, które je wypełniają. Nowoczesna estetyka opiera się na dążeniu do przekraczania granic stylistycznych, konwencji, zestawień kolorów i form. Współczesne meble ogrodowe to przykład takich niekonwencjonalnych projektów i działań w naszym najbliższym otoczeniu ogrodowym.

Aluminiowe meble do ogrodu

Na stronie zumm.pl zobaczymy jak artystycznie mogą prezentować się meble do ogrodu. Aluminiowe przedmioty mają w sobie coś spokojnego i harmonijnego jak i coś ewidentnie oryginalnego. To przedmioty, które przekształcają każde miejsce w kierunku futurystycznego wręcz piękna. Nieoczywiste, szlachetne, choć równocześnie uniwersalne. Do tego dochodzi jeszcze ich stonowana i elegancka kolorystyka, która sprawia, że aluminiowe meble fantastycznie zaprezentują się zarówno na tle szklanej powierzchni jak i na tle ściany zieleni. Meble do ogrodu z aluminium to bez wątpienia zwrot w kierunku artyzmu codzienności.

Rattanowe meble ogrodowe w nowoczesnej odsłonie

Klasyczny rattan w artystycznej realizacji? Oczywiście, że tak! Znany od wieków materiał stanowi dla współczesnych projektantów mebli ogrodowych tworzywo śmiałych przedsięwzięć. Świadczą o tym na przykład nowoczesne krzesła rattanowe, które stanowią efekt połączenia rattanu z metalem. Inspirowane m.in. trendami wnętrzarskimi lat sześćdziesiątych.

Technorattanowe meble ogrodowe i włoski design

Przykładem połączenia artyzmu i funkcjonalności na najwyższym poziomie są meble z technorattanu. Na przykład takie, które nawiązują do włoskiej stylistyki i prezentują tradycję z nowoczesnym akcentem. Nic tylko rozsiąść się w ogrodzie i poczuć się jak na rzymskich wakacjach…

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://goldenebro.pl http://study-abroad.pl/typy-ekspertow/ http://zen-satori.org