HomeDom i WnętrzeMeble do dużego ogrodu

Meble do dużego ogrodu

Meble do dużego ogrodu

Zagospodarowanie rozległego ogrodu to spore wyzwanie! Aby przestrzeń prezentowała się atrakcyjnie i służyła domownikom i gościom podczas ciepłych dni, powinieneś zadbać nie tylko o roślinność i dekoracje, ale również o meble ogrodowe. Jakie modele sprawdzą się w dużym ogrodzie? Sprawdź nasze rady!

Nowoczesny narożnik ogrodowy

Jeśli ogród jest dla Ciebie przede wszystkim strefą relaksu i odskocznią od szarej codzienności, to z pewnością zauroczą Cię nowoczesne meble wypoczynkowe o modułowej budowie. Tego typu meble od kilku sezonów cieszą się ogromnym zainteresowaniem najbardziej wymagających miłośników odpoczynku pod chmurką. Narożnik ogrodowyzbudowany z wysokiej jakości technorattanu albo aluminium doda zewnętrznej aranżacji atrakcyjności, a jednocześnie zapewni zmęczonym mięśniom ukojenie. Producenci mebli ogrodowych oferują klasyczne sofy lub luksusowe narożniki o modułowej budowie, dzięki której możesz zmieniać kształt mebla w zależności od chwilowych potrzeb. Nie musisz obawiać się o kondycję mebli – większość narożników wyprodukowana jest z tworzyw, które za nic mają sobie kapryśną aurę.

Klasyczne rozwiązania

Bardziej niż nowoczesne wzornictwo i awangardę cenisz klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody? W takim razie poszukiwania idealnych mebli powinieneś zacząć od sprawdzenia oferty kompletów składających się ze stołów i krzeseł. W dobrych salonach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz duże zestawy z rozkładanymi stołami, które wygodnie ugoszczą nawet liczną grupę znajomych przybyłych na sobotnie garden party. Ciekawą alternatywą dla rozkładanych stołów z aluminium są okrągłe stoły w całości wyplatane z technorattanu lub modele z drewna tekowego.

 

Marcelina@mastermedia.info.pl