HomeCiekaweKursy AutoCAD Civil – skuteczna nauka samodzielnej obsługi

Kursy AutoCAD Civil – skuteczna nauka samodzielnej obsługi

Kursy AutoCAD Civil – skuteczna nauka samodzielnej obsługi

AutoCAD Civil to program wykorzystywany do projektowania obiektów inżynierii lądowej. Za jego pomocą można wykonywać numeryczne modele terenu i dokonywać ich szybkiej obróbki, tworzyć przekroje poprzeczne czy elementy planów sytuacyjnych. Z programem najlepiej zapoznać się podczas profesjonalnego kursu, który dostępny jest w kilku opcjach, w zależności od tego, jak dobrze zna się już programy tego typu.

Kursy AutoCAD Civil – podstawy

Kursy AutoCAD Civil dostępne są w wersji dla początkujących i zaawansowanych. Osobom, które stawiają pierwsze kroki w tym programie, polecany jest kurs podstaw. Dokładnie omówiony jest w nim interfejs aplikacji, co znacznie ułatwia jej użytkowanie.
Podczas kursu można nauczyć się wykonywania modeli terenu i niwelet, a także wykonywania przekrojów poprzecznych. W szkoleniu przedstawiono krok po kroku wszystkie elementy wymagane do stworzenia kompletnego projektu branży drogowej. Ponadto za jego pomocą można poznać najefektywniejsze metody rzutowania elementów z planu na przekroje poprzeczne i na profil. Ukończenie szkolenia zapewnia podstawy do samodzielnego obsługiwania programu.

Kursy AutoCad Civil dla zaawansowanych

Kurs AutoCad Civil dla zaawansowanych jest rozwinięciem kursu na poziomie podstawowym. Przeznaczony jest zarówno dla projektantów drogowych, jak i dla osób, które mają podstawową wiedzę o programie i chcą ją poszerzyć. Z kursu można dowiedzieć się m.in. tego, jak sprawnie utworzyć korytarz o minimalnej liczbie zespołów i zmiennej szerokości.
Szkolenie dla zaawansowanych obejmuje także zagadnienia związane z tworzeniem własnych podzespołów czy przekrojów poprzecznych z etykietami w dowolnych punktach. Lekcje opracowane są w taki sposób, aby przyswojoną wiedzę móc efektywnie wykorzystać w praktyce. Najważniejszym założeniem kursu jest zautomatyzowanie prac, co pozwala uniknąć zajmującej dużo czasu obróbki.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy torby z nadrukiem