HomeDom i WnętrzeKolor roku 2018 – ultrafiolet!

Kolor roku 2018 – ultrafiolet!

Kolor roku 2018 – ultrafiolet!

Energetyczne greenery odchodzi w zapomnienie! Pora przygotować się na rewolucję i zrobić we wnętrzach i szafach miejsce na następcę naturalnej zieleni. Tegoroczny sezon należy do ultrafioletu – intensywnej, pulsującej barwy wybranej kolorem roku 2018 przez Pantone Color Institute.

Autorytet w dziedzinie kolorów

Pantone Color Institute to amerykańska korporacja poligraficzna, która od ponad pięćdziesięciu lat jest autorytetem dla całego świata mody i architektury. Pod koniec każdego roku Pantone wyznacza jedną barwę, która dominować będzie w szeroko pojętej branży kreatywnej. Wybór koloru nie jest przypadkowy. Specjaliści z amerykańskiej firmy przez cały rok analizują trendy, sztukę, kulturę, a nawet politykę, aby kolorem oddać  nastroje społeczne.
Dlaczego to właśnie ultrafiolet będzie liczył się w 2018 roku? Według autorytetów z Pantone, intensywny fiolet jest symbolem oryginalności i postępowego myślenia. Wizjonerski, oryginalny, prowokujący i twórczy fiolet jest wyrazem buntu wobec zdigitalizowanego świata i kojarzony jest z mistycyzmem. Fiolet to również wyraz fascynacji kosmosem, jego nieograniczonymi możliwościami i tajemnicą, którą chcemy odkryć.

Ultrafiolet we wnętrzu

Mocny, głęboki fiolet niekoniecznie sprawdzi się na ścianach. Jeśli chcesz stworzyć wnętrze płynące z nurtem najświeższych trendów, postaw na mocny akcent w postaci kanapy! W dobrych sklepach, na przykład w sklepie internetowym www.gama-sklep.com.pl, znajdziesz modne fotele i zgrabne kanapy obite tapicerką w kolorze ultrafioletu. Na szczególną uwagę zasługują modele z welurowym albo aksamitnym obiciem. Połączenie miękkiej, dekoracyjnej tkaniny, retro konstrukcji i krzykliwej barwy to pewny sposób na dodanie charakteru salonowej aranżacji.
 
 

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://d41teachers.org http://flyingmidshipmen.org http://etc-sa.com/strona-www-ogolnodostepna-wizytowka-firmy/