HomeDom i WnętrzeKlasyczne meble technorattanowe w nowej odsłonie!

Klasyczne meble technorattanowe w nowej odsłonie!

Klasyczne meble technorattanowe w nowej odsłonie!

W okresie wakacyjnym nie musimy planować dalekich wyjazdów, aby odpocząć z dala od problemów. Odpowiednio zaaranżowany ogród to najlepsze miejsce na relaks. Wystarczy kilka elementów, takich jak krzesła, fotele czy stół, aby stworzyć miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy.

Trwałe meble do ogrodu

Szukając najlepszej opcji w kwestii mebli ogrodowych przede wszystkim skupiamy się na wyglądzie i estetyce. Oczywiście zagadnienia te są ważne, jednak musimy być świadomi, że istotna jest także trwałość mebla. W nowoczesnych kompletach meblowych stelaże tworzone są z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Takie rozwiązanie sprawia, że stelaże są zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Zastosowanie aluminium sprawia też, że stelaże są bardzo lekkie, a podnoszenie mebli nie sprawia żadnych problemów.

Meble ogrodowe technorattanowe pokryte są plecionką z tworzywa technorattanowego. Struktura ta jest nieporowata, przez co nie chłonie ona brudu i wilgoci. Czyszczenie powierzchni mebli technorattanowych nie jest problemem i trwa chwilę.

Posiłki spożywane w ogrodzie

W trakcie lata warto podawać śniadania czy obiady w ogrodzie – jedzenie na pewno będzie smakowało jeszcze bardziej. Na stole powinny pojawić się letnie smakołyki: sałatki owocowe, grillowane kolby kukurydzy. By móc cieszyć się czasem spędzonym wspólnie warto zadbać o zacienienie miejsca wypoczynkowego. Pomoże w tym parasol ogrodowy osadzony na stabilnym, aluminiowym stelażu. Obszerna czasza parasola ogrodowego wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Taka tkanina jest odporna na działanie silnego promieniowania UV, wilgoci, wnikanie kurzu. Czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://pandeo.pl http://planetaski.pl http://saw-iso.pl