HomeDom i WnętrzeJeśli wiosna to… Garden party!

Jeśli wiosna to… Garden party!

Jeśli wiosna to… Garden party!

Wiosna to czas, kiedy wreszcie możemy wyjść z czterech ścian i spędzać czas na świeżym powietrzu. Ciepła aura zachęca do organizacji ogrodowych przyjęć. Impreza urodzinowa albo celebrowanie ważnych wydarzeń w ogrodzie zamiast w domu jest świetną alternatywą i daje spore pole do popisu. Zrezygnuj z nudnego siedzenia przy stole w domu i zachwyć znajomych zabawą na garden party!

Przede wszystkim – menu

Jeśli przyjęcie to oczywiście jedzenie. Przygotowując imprezę w ogrodzie, zastąp ciężkie potrawy lekką, nowoczesną kuchnią. Najlepiej sprawdzą się sałatki i przystawki z dużym udziałem świeżych warzyw i owoców. Możesz zrezygnować z zastawy porcelanowej na rzecz jednorazowych, kolorowych talerzyków. Modele dostępne w sklepach znacznie różnią się od plastikowych, nieestetycznych tacek, które znamy z przeszłości. Kolorowe jednorazowe akcesoria ożywią stół, nie ujmując mu wdzięku i klasy. Jeśli organizujesz przyjęcie, nie możesz zapomnieć o napojach –  świeże soki i owocowe koktajle, woda w przezroczystym dzbanku z wodą, miętą i owocami oraz kolorowe, lekkie drinki ugaszą pragnienie twoich gości.

Dekoracje

Udane garden party nie obędzie się bez dekoracji. Ustawiając na tarasie albo w ogrodzie dekoracyjne lampiony nie tylko oświetlisz przestrzeń po zachodzie słońca, ale również wprowadzisz ciepłą, przytulną atmosferę. Podobnie sprawdzą się lampki zaczepione przy suficie altany lub patio. Ciekawym dodatkiem są też kolorowe girlandy, które być może i nie dają światła, ale pięknie dekorują przestrzeń. W razie chłodnego wieczoru, warto mieć pod ręką koce, które ogrzeją gości.

Komfortowe meble

Jeśli chcesz, żeby twoi goście czuli się u ciebie jak w domu, zadbaj o odpowiednie miejsce do siedzenia. W ogrodzie, szczególnie podczas wizyt gości, świetnie sprawdzą się meble modułowe do ogrodu. Lekka konstrukcja i możliwość tworzenia dowolnych kompozycji sprawią, że kreatywnie dostosujesz miejsce odpoczynku do każdej okazji i będziesz gotowy na przyjęcie każdej liczby gości.

Marcelina@mastermedia.info.pl