HomeDom i WnętrzeJakie zadaszenie przyścienne wybierać?

Jakie zadaszenie przyścienne wybierać?

Jakie zadaszenie przyścienne wybierać?

Elegancki taras to świetne miejsce na relaks dla całej rodziny. Elementem, który znacząco podniesie poziom komfortu jest zadaszenie przyścienne. Zadaszenie pozwoli nam korzystać z tarasy podczas upalnego lata, dając komfortowy cień oraz możliwość odpoczynku w znacznie niższej temperaturze. Jakie rozwiązania, poza zadaszeniem, warto wybrać na nasz przydomowy taras?

Zadaszenie przyścienne modułowe

Zadaszenie przyścienne to nic innego jak nowoczesna pergola, której konstrukcja oparta jest o trwałe materiały i rozwiązania. Zadaszenie przyścienne ma za zadanie chronić nas przed silnym promieniowaniem słonecznym, jak również przed niespodziewanym deszczem. Konstrukcja zadaszenia została zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik mógł sam decydować o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

Konstrukcja zadaszenia przyściennego jest modułowa – oznacza to, że możemy zadaszyć wybraną część tarasu, bez względu na jego wielkość. Niezwykle istotne jest to, że pergole posiadają zintegrowany system odprowadzania wody, przez co podczas deszczu woda odprowadzana będzie poza obręb tarasu. Zadaszenie przyścienne posiada dach wykonany z uchylnych listew aluminiowych. Dzięki możliwości ich obracania użytkownik sam określa, jak wiele światła wpada pod zadaszenie.

Meble ogrodowe z technorattanu

Zadaszenie przyścienne to element chętnie wykorzystywany na tarasach, musimy być jednak świadomi, że podstawą są zawsze meble ogrodowe. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas pozytywnie nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale również eleganckim wyglądem. Jednymi z najchętniej wybieranych są meble technorattanowe. W kolekcjach znajdziemy wszystkie elementy niezbędne do stworzenia wygodnej przestrzeni wypoczynkowej: sofy, krzesła, fotele, stoliki kawowe, fotele wiszące, leżanki.

 

 

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://datasolutions.com.pl/jak-prowadzic-marke-w-wirtualnym-swiecie/ http://gallbladdersymptoms.org/eleganckie-lampiony-tarasowe/ http://pimpmipad.pl/typy-sportowe/