HomeDom i WnętrzeJakie meble ogrodowe na taras w stylu prowansalskim?

Jakie meble ogrodowe na taras w stylu prowansalskim?

Jakie meble ogrodowe na taras w stylu prowansalskim?

Styl prowansalski cieszy się obecnie dużą popularnością. Zarówno odnośnie stylizacji wnętrzarskich jak i ogrodowych. W jaki sposób zbudować te ostatnie i jakie meble ogrodowe wybrać? Aranżując na przykład taras w duchu prowansalskim, warto skorzystać z inspiracji, jakich dostarczą nam aktualne kolekcje mebli do ogrodu. Charakteryzujące się wielką różnorodnością. Znajdziemy pośród nich także meble idealne na taras w duchu romantycznej i wdzięcznej Prowansji.

Prowansalski taras z meblami ogrodowymi z technorattanu

Na stronie gardenspace.pl odkryjemy mnóstwo inspiracji ogrodowych, które poniosą nas w kierunku totalnej metamorfozy. Takiej, o jakiej od dawna marzyliśmy. Nagle odkryjemy na nowo stare kąty i zakątki. Także taras, któremu nadamy formę prowansalskiego zakątka marzeń. Pomogą w tym meble ogrodowe, które podkreślą wdzięk i lekkość miejsca. Będą to na pewno białe meble technorattanowe, które uzupełnimy lawendowymi dodatkami, na przykład poduszkami dekoracyjnymi w tym kolorze. Zresztą lawenda na prowansalskim tarasie może pojawić się w dosłownej postaci lub w formie rekwizytów dekoracyjnych. Białe meble technorattanowe wspaniale łączą się z wszelkimi odcieniami różu i zieleni, dlatego świetnie wyglądać będą na uroczym tarasie prowansalskim. Zwłaszcza gdy jest to klasyczny taras drewniany pomalowany na biało.

Kamienne motywy w połączeniu z meblami ogrodowymi z rattanu

Jeśli inspiracje prowansalskie, to także górskie klimaty i tematy, które na taras wprowadzą motywy z kamienia naturalnego. W takim kontekście dobrze wyglądać będą klasyczne meble rattanowe. Przedmioty, które pasują do tarasu prowansalskiego, który ma w sobie coś naturalnego, rustykalnego i prostego. Rattanowe meble to urok w retro wydaniu, który docenimy, aranżując zakątek w duchu nostalgicznej Prowansji.

Marcelina@mastermedia.info.pl

opakowania ekologiczne gabinet dentystyczny Kraków