HomeDom i WnętrzeJakie inspiracje zastosować na przydomowe ogrody?

Jakie inspiracje zastosować na przydomowe ogrody?

Jakie inspiracje zastosować na przydomowe ogrody?

Przydomowy ogród to przestrzeń niezwykle funkcjonalna – może stanowić zieloną oazę spokoju, w której chowamy się po trudnym dniu w pracy czy też miejsce relaksu, gdzie bez trudu zorganizujemy spotkanie w gronie znajomych. Jak zaaranżować ogród? Jakie meble wybrać? Czy warto zadaszyć wypoczynkową część ogrodu? Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi inspiracjami!

Inspiracje na wyciągnięcie ręki

Inspiracje na przydomowe ogrody bez trudu znajdziemy w sieci – wiele propozycji pokazują nam sami producenci, którzy poza klasycznymi zdjęciami produktowymi tworzą eleganckie aranżacje dla ogrodów i tarasów z wykorzystaniem swoich produktów. Takie zdjęcia to najprostszy sposób na stworzenie nietuzinkowej przestrzeni!

Meble najwyższej jakości

W pięknym ogrodzie nie może zabraknąć eleganckich mebli, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Obecnie najchętniej kupowanymi są meble technorattanowe oraz aluminiowe. Gdzie sprawdza się najlepiej?
W przypadku mebli aluminiowych są one chętnie wykorzystywane na niewielkich tarasach czy balkonach – zajmują niewiele miejsca, a dodatkowo ich przestawianie nie sprawia problemu przez wzgląd na niską wagę. Meble technorattanowe polecane są do ogrodów – w licznych kolekcjach znajdziemy ciekawe elementy, które dobierzemy do własnych potrzeb.

Tarasola w środku ogrodu

Sposobem na zadaszenie miejsca wypoczynkowego w ogrodzie jest wykorzystanie tarasoli. Nowoczesne tarasole tworzone są z olbrzymią precyzją i dbałością o detale. Konstrukcje wznoszone są przy pomocy aluminiowych profili malowanych proszkowo, dzięki czemu są idealnie zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Ważne jest także to, że baldachimy takich tarasoli tworzone są z trójwarstwowych tkanin, nierzadko pokrytych warstwą poliuretanu. Take zestawienie skutecznie chroni przed promieniowaniem słonecznym, jak i niespodziewanym deszczem.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice