HomeCiekaweJak zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

Jak zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

Jak zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

Coraz częściej w zakładach pracy, firmach czy korporacjach mówi się o tym, jak ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Zazwyczaj zależy od tego nie tylko nasz awans, ale przede wszystkim utrzymanie stabilnej pozycji w firmie. Gdzie możemy korzystać z kursów doszkalających? Czy dadzą nam one faktyczną wiedzę?

Przez szereg lat największym zainteresowaniem cieszyły się placówki kształcenia ustawicznego. Są one skierowane do osób dorosłych, które pragną nadrobić zaległe egzaminy (np. matura) lub też zdobyć nowe wykształcenie. Placówki takie oferują kursy techniczne, kursy przygotowawcze do podjęcia konkretnej pracy, ale również kursy uzupełniające, poszerzające wiedzę. Wiele z takich szkoleń zakończonych jest egzaminem państwowym, a same zajęcia prowadzone są w trybach dziennym, zaocznym i wieczorowym – aby dopasować się do grafiku pracy kursanta czy innych obowiązków.

A może przez internet?

Alternatywą dla takich placówek są platformy e-learningowe. Oferują one możliwość odpłatnego korzystania z profesjonalnych kursów. Najczęściej dotyczą one projektowania przestrzennego, obróbki zdjęć (kurs online 3ds Max, kurs Lightroom, kurs Photoshop). Warunkiem korzystania z kursów jest bycie zarejestrowanym użytkownikiem oraz zapłacenie za wybrane przez siebie kursy. Po uiszczeniu opłaty są one udostępniane bezterminowo!

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://marriagematterstokids.org/wykorzystaj-facebook-szkolenia-ktore-pozwola-firmie-rozwinac-skrzydla/ https://pisane-slowem.pl/stroj-do-jazy-konnej/ http://dylanferrandis.com