HomeTechnologiaJak stworzyć modele do gier?

Jak stworzyć modele do gier?

Jak stworzyć modele do gier?

Gry komputerowe to twoja pasja? Masz pomysł na własne dzieło w stylu game art, ale nie wiesz, jak go urzeczywistnić? Brakuje ci sprawnego narzędzia, dzięki któremu wyraziłbyś to, co tkwi w twojej wyobraźni? Wydaje się, że potrzebujesz po prostu dobrego programu, który pozwoliłby ci tworzyć własne dzieła komputerowe.

Kurs Blender jest właśnie dla ciebie

Warto zastanowić się nad rozpoczęciem kursu online, proponowanego przez CG Wisdom. Kurs Blender to naprawdę doskonały pomysł dla fanów gier komputerowych, którzy chcą rozpocząć indywidualną pracę nad stworzeniem modelu do gry. CG Wisdom proponuje dwa kursy w tym zakresie.

Kurs – Blender -Tworzenie modeli 3d do gier – Tarcza

• Modelowanie
• Bake
• Teksturowanie
• Prezentacja modelu
Kurs ten został stworzony z myślą o osobach średniozaawansowanych, znających podstawy grafiki. Dołączony do kursu wstęp do Blendera pozwoli się odnaleźć w kursie także osobom początkującym. W kursie pracować będziemy w oparciu o następujące programy: Blender, Zbrush, Substance Painter oraz Marmoset Toolbag. Czas trwania kursu to 9 godzin 50 minut. Nauczymy się tworzyć realistycznie prezentujący się model 3d do gier.

Kurs – Blender – Tworzenie modeli do gier

• Modele do gier
• Modelowanie Highpoly
• Modelowanie Lowpoly
• Tworzenie tekstur
Kurs ten pokazuje, jak stworzyć profesjonalny model, gotowy do zastosowania w grze. Czas trwania kursu wynosi 23 godziny. Przedstawia on tworzenie modelu kasy dostosowanej do użycia w silnikach do gier. Programy wykorzystane w kursie to: Blender 2.67, Photoshop CS4, UDK.

Artyzm gier

Program Blender sprawi, że tworzenie własnych dzieł game art stanie się wręcz intuicyjne. O to przecież chodzi w każdej sztuce, także tej nowoczesnej. Żeby sprawny warsztat nadążał za nieograniczoną wyobraźnią i realizował wszystkie jej projekty.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice