HomeCiekaweDoszkalaj się bez konieczności wychodzenia z domu

Doszkalaj się bez konieczności wychodzenia z domu

Doszkalaj się bez konieczności wychodzenia z domu

Doszkalanie się okazuje się być najlepszą drogą do sukcesu zawodowego, możliwością wnioskowania o podwyżki, szansą na awansowanie w hierarchii zawodowej. Obecnie mamy wiele możliwości doszkalania się – najpopularniejszą metodą jest oczywiście korzystanie ze szkoleń udostępnianych przez pracodawców dla swoich pracowników. Niestety, takie szkolenia dostępne są wyłącznie dla pracowników dużych korporacji. O jakich szkoleniach mogą myśleć osoby z mniejszych firm?

Szkolenia dla klientów indywidualnych

Szkolenia dla osób prywatnych do niedawna organizowane były wyłącznie w placówkach kształcenia ustawicznego. Niestety, wiele z nich nie było dostosowanych do współczesnych oczekiwań potencjalnych klientów. Ci ostatni szukają przede wszystkim możliwości kształcenia się w zakresie nowoczesnych programów komputerowych, wykorzystywanych w agencjach reklamowych, biurach projektowych. Rozwiązaniem tego problemu okazały się platformy e-learningowe, które w Polsce zdobywają coraz większą popularność. Co mogą nam zaoferować?

Kursy na najwyższym poziomie, bez wychodzenia z domu!

Kursy na platformach internetowych przygotowywane są przez specjalistów w swoich dziedzinach – są to graficy, programiści, architekci, osoby związane z projektowaniem układów scalonych i wielu innych. Kurs Python czy kursy związane z projektowaniem graficznym to tylko niektóre z dziesiątek dostępnych opcji. Kursy dostępne są w formie video w języku polskim, w których krok po kroku omawiane są podstawowe zagadnienia związane z panelami użytkowników w konkretnych programach, a kolejno przykłady ich funkcjonalności. W zależności od stopnia naszego zaawansowania możemy wybierać szkolenia podstawowe lub średniozaawansowane. Płatność następuje drogą on-line.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://memoriasdovicedo.org http://beatssoundscape.com https://holard.net