HomeDom i WnętrzeCzy w domach w systemie kanadyjskim będzie nam dobrze?

Czy w domach w systemie kanadyjskim będzie nam dobrze?

Czy w domach w systemie kanadyjskim będzie nam dobrze?

Domy drewniane całoroczne z pewnością są jednymi z najchętniej wybieranych w Polsce w ostatnich latach. Wpływa na to przede wszystkim ich niska cena, jak również możliwość ich rozbudowania. Co warto wiedzieć o domach kanadyjskich? Jak sprawdzają się w naszym kapryśny klimacie? Oto kilka wskazówek dla zainteresowanych.

Dom w systemie kanadyjskim – bezpieczny i komfortowy

Klasyczne domy drewniane całoroczne przywędrowały do nas ze Skandynawii i Kanady. Olbrzymia ilość drewna w tych regionach sprawiła, że od wielu lat jest to najpopularniejszy sposób na budowę własnego domu. W Polsce od kilku lat funkcjonuje wiele firm, które zaproponują nam nie tylko sam projekt domu, ale i jego kompleksowe wykonanie. Jedną z takich firm jest mawit.com.pl.
Domy drewniane tworzone są w zaskakująco krótkim czasie – jest to okres od 2 do 8 miesięcy, w zależności od tego, w jakim stanie budowla ma być oddana. Szacuje się, że domy w stanie durowym oddaje się po 2-4 miesiącach, na dom w stanie deweloperskim oczekuje się do 8 miesięcy. W tym czasie wylewane są fundamenty, stawiane są ściany, tworzone jest docieplenie domu, wykonywane są prace dekarskie. W przypadku domów w systemie kanadyjskim nie ma znaczenia pora roku – zastosowanie drewna sprawia, że budowę można rozpocząć nawet zimą. Domy drewniane całoroczne odznaczają się również wyjątkowo niską ceną – producenci obiecują, że będą one nawet o 35% tańsze niż domy murowane.

Projekty domów kanadyjskich – gdzie je znaleźć?

Projekty domów drewnianych dostępne są w firmach oferujących ich budowę. Najczęściej wybierane są domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza lub też domy piętrowe. Każdy z projektów posiada również garaż lub podjazd dla samochodów. Dzięki temu znajdzie się miejsce dla więcej niż jednego samochodu pod domem.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://goldenebro.pl https://siteopia.pl/szkolenia-marketingowe-co-jest-teraz-na-czasie/ https://inveno.com.pl