HomeCiekaweAtrakcje weselne

Atrakcje weselne

Atrakcje weselne

Coraz częściej, ciężko nam sobie wyobrazić ślub oraz wesele bez atrakcji. Warto dobrze je przemyśleć, dopasować do nas samych do gości oraz uwzględniając fundusze, którymi dysponujemy. Innego rodzaju atrakcje sprawdzą się podczas wesela, na które zostały zaproszone dzieci. A inne rozwiązania należy dopasować dla osób dorosłych.

Fotobudka

Bez wątpienia wynajem fotobudki w ostatnich latach przeżywa prawdziwe oblężenie. Jest to atrakcja idealna zarówno dla starszych, jak i młodszych oraz dla dzieci. Warto zainwestować w jej wynajem. Koszt tej atrakcji zaczyna się w granicach od 1200zł. Pozwoli upamiętnić wesele w formie wesołych i zabawnych zdjęć, które będą świetną pamiątką przez lata. Fotobudka z racji, że staje się coraz modniejsza i bardziej popularna, czasem niektóre sale weselne oferują już na miejscu automaty do robienia zdjęć. Wystarczy wykorzystać dostępne rekwizyty, założyć ciekawą perukę, kapelusz, maskę czy okulary, ustawić się przed obiektywem i po chwili można cieszyć się i trzymać w ręku pasek z wydrukowanymi zdjęciami z fotobudki.

Pokaz barmański

Zapraszając gości weselnych, z których większość to osoby dorosłe, warto pomyśleć o zaproszeniu na swoje wesele barmana, który zorganizuje niezwykle ciekawy pokaz. A jednocześnie zaserwuje jedyne w swoim rodzaju drinki. Żonglowanie butelkami czy dym unoszący się z kieliszków z pewnością zainteresuje gości weselnych. Ceny wahają się od 500 do 1500złotych.

Pokaz tańca

Równie ciekawym pokazem, co pokaz barmański, może się okazać być pokaz tańca. Pokazy tańca dobrze jest dobrać do stylu w jakim zostało zorganizowane wesele. Ponieważ ile Młodych Par, tyle jest wyobrażeń na temat wesela. Są zwolennicy zarówno spokoju, klasyki i skromności gdzie idealnie sprawdzi się np. pokaz walca angielskiego. Ale są także osoby, które poprzez dobrą zabawę rozumieją szaleństwo i energię. W takim przypadku genialnie sprawdzi się m.in. pokaz tańca brzucha. Na weselu, gdzie będą się bawiły także dzieci, z powodzeniem można i do najmłodszych dopasować tę atrakcję wybierając odpowiedni rodzaj pokazu tanecznego. Koszt rozpoczyna się od 1000zł za widowisko. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Niektóre atrakcje weselne mogą zostać zaplanowane i zorganizowane przez Parę Młodą. Inne z kolei mogą stanowić świetny prezent od zaproszonych gości – dla Młodych. Kolejne niespodzianki są w stanie zorganizować także dla swoich dzieci – rodzice Młodych. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Do każdej grupy gości oraz do każdego rodzaju sali czy ogrodu weselnego można dopasować atrakcje.

Marcelina@mastermedia.info.pl

https://inveno.com.pl https://siteopia.pl/szkolenia-marketingowe-co-jest-teraz-na-czasie/ http://ultimate-demi.org