HomeCiekaweAnimacje w nowym wymiarze

Animacje w nowym wymiarze

Animacje w nowym wymiarze

Świat animacji jest pełen tajemnic. Z wielką przyjemnością obserwujemy animowane obrazy, które zachowują się jak postacie w prawdziwym filmie. Jak tworzyć takie obrazy? Co to oznacza modelowanie i renderowanie animacji? Czas się tego dowiedzieć.

Program do tworzenia grafiki komputerowej

Jeżeli spojrzymy na dzisiejszą ofertę rynku komputerowego śmiało stwierdzimy, że do wyboru mamy naprawdę wiele genialnych programów, które pomogą tworzyć animacje w 2D i w 3D. To dwa najpopularniejsze wymiary wykorzystywane przez współczesnych grafików. Niech nikt jednak nie myśli, że ich pojęcie jest łatwe. Niektórzy poświęcają wiele lat nauki, aby wszystko dokładnie zagłębić, dzięki czemu są znakomici w swoim fachu. Znajomość programu do tworzenia grafiki komputerowej może sprawić, że uda się znaleźć dobrą i konkretną pracę.

Kurs 3ds Max do animacji

Jednym z najbardziej polecanych programów do animacji, modelowania, renderowania, przekształcania jest 3ds Max. Dawniej nosił nazwę 3D Studio Max. Twórcą programu był Kinetix. Obecnie prawa posiada do niego Autodesk Inc. Potencjał kryjący się w tym programie odkryli twórcy filmów animowanych, którzy wykorzystali 3ds MAX do stworzenia wspaniałych dzieł. Osoby zainteresowane tym programem mogą zapisać się na kurs 3ds Max, dzięki czemu uda im się poznać wszystko od podstaw. Wszystkie szkolenia podzielone są na odpowiednie stopnie – począwszy od 1, podstawowego, poprzez kolejne szkolenia, dzięki czemu tworzenie grafik i świata animowanego nie będzie dla nikogo stanowiło już tak dużego problemu.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://marriagematterstokids.org/wykorzystaj-facebook-szkolenia-ktore-pozwola-firmie-rozwinac-skrzydla/ http://wiecznauroda.pl http://hamam-project.org/nowoczesne-lezaki-na-taras/