HomeCiekaweAlcoblow – skuteczne wsparcie dla BHP

Alcoblow – skuteczne wsparcie dla BHP

Alcoblow – skuteczne wsparcie dla BHP

Alkomat to urządzenie, które wykorzystywane jest nie tylko przez policję, ale również zakłady pracy do kontroli swoich pracowników oraz firmy ochroniarskie na imprezach masowych. Oczywiście nadaje się również do prywatnego użytku. Ciekawą propozycją jest alkomat bezustnikowy, który jest ekonomiczną propozycją do pomiaru obecności alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alcoblow – urządzenie do zadań specjalnych

Akomat bezustnikowy Alcoblow może pracować w dwóch trybach: aktywnym lub pasywnym. Jest to niezwykle istotne, ponieważ pozwala bez konieczności wdmuchiwania powietrza zbadać na obecność alkoholu również osoby agresywne, które nie chcą poddać się badaniu, a także osoby nieprzytomne. Pomiar dokonywany jest w obydwu trybach w ciągu 5 sekund, dlatego osoby go obsługujące szybko otrzymują informację czy osoba badana jest pod wpływem alkoholu. Trzy diody pozwalają na wskazanie orientacyjnego poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu, jednak dokładne badanie trzeba już wykonać tradycyjnym alkomatem.

Alkomat bezustnikowy – idealne rozwiązanie przy większej ilości pomiarów

Alkomaty bezustnikowe, takie jak Alcoblow pozwalają na wykonanie nawet 5000 pomiarów na jednej baterii, dlatego są bardzo ekonomiczne. Do tego nie jest konieczna wymiana końcówek ustnikowych, dlatego przy pracy w dużych skupiskach ludzi, gdzie obsługa bada wiele osób jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie. Można więc powiedzieć, że alkomaty bezustnikowe przyczyniają się do większego bezpieczeństwa na imprezach masowych.

Alcoblow cena – ekonomiczne rozwiązanie także dla firm

Alkomat bezustnikowy Alcoblow to ekonomiczne rozwiązanie dla firm. Alcoblow cena szybko się zwróci, dzięki możliwości długiej pracy na jednej baterii, a także w porównaniu z tradycyjnym alkomatem i koniecznością dokupowania ustników do wymiany. Pracownicy BHP mogą w szybki sposób skontrolować trzeźwość pracowników w każdych warunkach. Otrzymują szybki wynik, dzięki temu w krótkim czasie mogą skontrolować cały oddział. Takie rozwiązanie jest również bardziej higieniczne od tradycyjnych alkomatów ustnikowych.
Alkomat bezustnikowy Alcoblow wyposażony został w sensor elektrochemiczny dzięki któremu pomiar jest dokładny, a ryzyko pomyłki zniwelowane. Diodowy wyświetlacz jest czytelny w związku z czym alkomat jest łatwy w obsłudze. Nie potrzeba zatem długich szkoleń i nowy pracownik może bez problemu wykonywać swoją pracę i dokonywać pomiarów.

Marcelina@mastermedia.info.pl

apartamenty w Szczawnicy torby z nadrukiem