Categories:

Zarządzanie flotą samochodową – program telematyczny

Kierownik firmy przewozowej ma na głowie ogrom obowiązków, z których najważniejszym jest sprawne zarządzanie flotą samochodową. Program telematyczny został stworzony z myślą o takich osobach, które chcą jak najbardziej usprawnić działanie swojej firmy aby zyskać na tym możliwie najwięcej pieniędzy. Dzięki systemom telematycznym już nie jeden kierownik zapewnił swojej firmie bezpieczeństwo i należytą rentowność.

 

 

Telematyka Dbkfleetmanagement

 

System telematyczny Dbkfleetmanagement pozwala na najlepsze zarządzanie flotą samochodową. Program ten gwarantuje wygodę obsługi firmy nawet nie wychodząc z własnego domu! Wszystko dostępne w intuicyjnej aplikacji na wyciągnięcie ręki! Do największych zalet systemów telematycznych zalicza się:

 

-Kontrolę pracownik swojej firmy; kierowcy wyjeżdżające na wielotygodniowe trasy tak naprawdę nie są kontrolowani. Nie wiadomo czy na 100% trzymają się wyznaczonej trasy i prędkości, którą mają się poruszać. Wraz z systemem telematycznym każdy przedsiębiorca będzie dokładnie wiedział w jakiej pozycji znajduje się jego pojazd. Otrzyma również bardzo szczegółowe raporty spalania dlatego czarno na białym będzie wiedział czy kierowca trzyma się ustalonej trasy i nie szarżuje na niej zbyt mocno!

 

-Zarządzanie flotą samochodową programem telematycznym gwarantuje również bezpieczeństwo dla kierowców w trakcie trasy. Wypadki i awarie chodzą po ludziach dlatego tak naprawdę nie wiadomo kiedy kierowca samochodu ciężarowego będzie potrzebował pomocy. System telematyczny gwarantuje stały kontakt na linii strefa klienta – kierowca. Dzięki temu kierowca nigdy nie zostanie z problemem całkiem sam! W przypadku poważniejszych awarii konsultanci z pewnością wezwą truck assistance z lawetą doprowadzającą pojazd do najbliższego mechanika.

 

Podsumowanie

 

Wysokiej jakości system Dbkfleetmanagement potrafi ułatwić życie każdej osobie w firmie. Utrzymuje porządek w papierach, stale informuje o stanie technicznym pojazdów czy też pomaga w odczytywaniu danych z tachografu ograniczając ryzyko kar finansowych za błędy.