HomeZdrowie i UrodaWalcz z oznakami upływającego czasu!

Walcz z oznakami upływającego czasu!

Walcz z oznakami upływającego czasu!

Współcześnie wiele uwagi przykładamy do wyglądu i stanu naszej skóry. Znacznie częściej zwracamy uwagę na to, co jemy, jak wygląda nasza codzienna pielęgnacja, dbamy o dietę, a do picia wybieramy napoje zdrowe i pozbawione dużej ilości cukrów. Wszystko po to, aby nasza skóra wyglądała promiennie, świeżo i aby jak najpóźniej zaczęły pojawiać się na niej zmarszczki.

Skąd się biorą zmarszczki?

Te ostatnie są prawdziwym utrapieniem i co ciekawe: pojawiają się już po 20 roku życia. Okazuje się, że ich powstawanie silnie związane jest ze zmniejszającą się ilością kwasu hialuronowego i włókien kolagenowych w naszej skórze. Czy istnieje recepta na odwrócenie tego procesu?

Medycyna estetyczna – poznaj jej zalety

Zmarszczek obecnych na twarzy nie spłycimy za pomocą kremów – nawet jeśli znany producent obiecuje nam to w reklamach telewizyjnych. Aby zmniejszyć ich widoczność czy całkowicie wygładzić, konieczne jest dostarczenie do organizmu brakujących składników: czyli m.in. kwasu hialuronowego. Na szczęście, dzięki zabiegom medycyny estetycznej, jest to obecnie możliwe!

Czy stosowanie kwasu hialuronowego jest bezpieczne?

Medycyna estetyczna oferuje nam takie zabiegi jak wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, wypełnianie i konturowanie ust, poprawianie i odświeżanie owalu twarzy, wypełnianie zmarszczek mimicznych.
Podczas każdego zabiegu pod skórę wprowadzany jest kwas hialuronowy, który skutecznie wypełnia zmarszczki, pozwala na lepsze wiązanie wody w organizmie, przywrócenie napięcia skórze. Produkt ten nie powoduje alergii, jest całkowicie bezpieczny i zostaje usunięty z organizmu po 9-12 miesiącach. Wtedy też możliwe jest powtórzenie zabiegu.
Efekty stosowania kwasu hialuronowego są widoczne od razu – skóra jest widocznie wypełniona, zmarszczki zminimalizowane. Sam zabieg nie wymaga specjalistycznych przygotowań – aby zmniejszyć dyskomfort pacjenta, stosowany jest jedynie krem znieczulający.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.