HomeCiekaweVobro dodaje witaminy do galaretek Frutini

Vobro dodaje witaminy do galaretek Frutini

Vobro dodaje witaminy do galaretek Frutini

Zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają słodycze. Któż z nas nie przepada za słodkimi czekoladkami, smacznymi bombonierami czy nadziewanymi pralinkami rozpływającymi się w ustach? Pewnie nie jeden raz słyszałeś, że słodkości szkodzą zdrowiu. W szkole, w pracy, w domu zwracano Ci uwagę, że zbyt częste jedzenie słodyczy może grozić próchnicą, nadwagą czy innymi dolegliwościami zdrowotnymi. Od teraz to się zmienia! Firma VOBRO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów wprowadza na rynek galaretki z dodatkiem witamin.
Spożycie słodyczy w Polsce stale rośnie, co potwierdza raport „Zmiany preferencji Polaków w zakresie konsumpcji żywności”, który został przygotowany przez Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z firmą badawczą Gfk. Co czwarty badany przyznaje się, że dwa razy w tygodniu spożywa czekoladę, batony lub wafle. Prawie 20% ankietowanych deklaruje, że kilka razy w tygodniu je cukierki. Największymi miłośnikami słodkości są osoby w wieku od 15 do 29 lat. Wyroby takie jak czekolady, batony czy wafle są najczęściej nabywane przez gospodarstwa domowe, w których dorastają dzieci i młodzież.
Zakłady Produkcji Cukierniczej „VOBRO” w branży działają już od ponad trzydziestu lat. Zostały założone przez Wojciecha Wojenkowskiego i od początku swojego istnienia firma działa na terenie Brodnicy- niewielkiego miasteczka w województwie kujawsko- pomorskim. Przez trzy dekady VOBRO z małej, rodzinnej firmy przeistoczyło się w renomowanego producenta słodyczy znanego nie tylko w kraju, ale także na całym świecie. Przedsiębiorstwo od lat dba o wysoką jakość swoich produktów mając na względzie zadowolenie każdego z klientów. VOBRO stawia na prężny rozwój przedsiębiorstwa, dlatego rozbudowuje linie produkcyjne, ulepsza systemy magazynowania, poszerza dystrybucję krajową i międzynarodową, zatrudnia doświadczonych fachowców oraz nieustannie podnosi jakość swoich wyrobów. Do produkcji słodyczy, VOBRO wykorzystuje surowe pochodzące ze Szwecji, Belgii, Niemiec, Włoch i Słowacji. W trosce o jakość swoich produktów, zakład wdrożył system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Obecnie w firmie zatrudnionych jest około czterystu pracowników z bogatym stażem w zakresie cukiernictwa. Tajemnicą wyśmienitego smaku vobrowskich słodyczy jest sprawdzona receptura i wykorzystanie najwyższej jakości surowców. Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, stawiając jako główny cel swojej działalności sprostanie wymaganiom każdego ze swoich klientów. Obecnie miłośnicy brodnickich słodkości mogą skosztować pralinek, batonów, bombonier i galaretek, które różnią się od siebie smakiem, wyglądem i nadzieniem. Liczba miłośników vobrowskich słodyczy nieustannie rośnie. Wyroby VOBRO doskonale sprawdzą się jako słodki upominek bądź dodatek do porannej kawy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, VOBRO wprowadza wiele innowacyjnych wyrobów, takich jak chociażby wspomniane wcześniej galaretki z nadzieniem wzbogaconym o witaminy. Wiosną 2016 roku brodnicki producent jako pierwszy w Polsce wprowadził na rynek nadziewane galaretki owocowe z dodatkiem witamin. Frutini to mieszanka nadziewanych galaretek o czterech, owocowych smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym. Dodatkowo VOBRO postanowiło odświeżyć szatę graficzną galaretek, co dodało im dynamicznego i kolorowego charakteru oraz mocniej podkreśliło benefity produktu. Wprowadzenie na rynek galaretek Frutini jest innowacyjnym rozwiązaniem w Polsce. Dlaczego? Do produkcji wyrobu wykorzystano sok owocowy wzbogacony o witaminy. Dzięki płynnemu nadzieniu, galaretki rozpływają się w ustach, są delikatne i a ich smak zapada na długo w pamięci nawet najbardziej wymagającym łasuchom. Firma VOBRO łącząc walory smakowe z walorami funkcjonalnymi produktu, zdobyła uznanie zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych klientów. Galaretki Frutini zyskały także odświeżoną szatę graficzną. Od teraz ulubione słodycze z witaminami znajdziemy w nowych, kolorowych opakowaniach. Dodało to galaretkom nowoczesnego, dynamicznego charakteru. Ciekawa grafika podkreśliła walory wyrobu.
Galaretki Frutini z całą pewnością przypadną do gustu rodzicom dbającym o zdrowie swoich pociech. Od teraz z czystym sumieniem Twoje dzieci mogą jeść ulubione łakocie z korzyścią dla swojego zdrowia. VOBRO z myślą o najmłodszych klientach wprowadziło na rynek ulepszone galaretki Frutini, które zostały wzbogacone o witaminy. Połączenie wyśmienitego smaku, delikatnej formy i wartości dodanej w postaci zdrowych mikro i makroelementów sprawiło, że marka ma coraz więcej miłośników swoich wyrobów.
VOBRO stworzyło nowy innowacyjny produkt wzbogacony o witamy, dzięki czemu zaspokoiło potrzeby świadomych konsumentów, którzy w wyrobach cenią nie tylko walory smakowe, ale także funkcjonalne. Obecnie klienci mogą znaleźć galaretki od VOBRO w szerokim wyborze opakowań o zróżnicowanej gramaturze: 200g, 1000g oraz jako luz 3000g. Słodycze brodnickiego producenta można nabyć już w sklepach, supermarketach i w punktach handlowych na terenie całego kraju.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.