HomeDom i WnętrzeTechnorattanowe meble – ekologia, design, funkcjonalność

Technorattanowe meble – ekologia, design, funkcjonalność

Technorattanowe meble – ekologia, design, funkcjonalność

Drewno, wiklina, tworzywa sztuczne, metal… Sklepy z wyposażeniem outdoorowym oferują swoim klientom szeroki wachlarz mebli ogrodowych i balkonowych wykonanych z materiałów o zróżnicowanych właściwościach i wykończeniu. Wśród dostępnych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane z technorattanu. Dlaczego to właśnie one najczęściej goszczą w modnych ogrodach? Sprawdź!

Fotele na balkon dla wymagających

Technorattan na tle innych tworzyw wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że nowy zestaw kawowy albo fotel na balkon zachowają swoją  nienaganną kondycję pomimo ekspozycji na promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć. Meble z technorattanu są lekkie, co znacznie ułatwia przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Zwarte i nieporowate włókna technorattanowej plecionki nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, co znacząco ułatwia utrzymanie mebli w nieskazitelnej czystości.

Rosnące zainteresowanie technorattanowymi meblami przekłada się na ofertę dostępną na rynku. W sklepach z wysokiej jakości wyposażeniem outdoorowym znajdziesz szeroki wybór nieszablonowych modeli, takich jak designerskie, jednoosobowe huśtawki czy narożniki o modułowej budowie. Znaczna część technorattanowych mebli świetnie sprawdza się również we wnętrzach.

W trosce o Matkę Naturę

Meble z technorattanu cenione są przez osoby pragnące żyć w harmonii z naturą. Podczas produkcji technorattanowych mebli nie wydzielają się żadne związki, które mogłyby zaszkodzić środowisku. Co więcej, plecione z syntetycznego tworzywa meble i dodatki cechują się bardzo długą żywotnością. Po długich latach eksploatacji meble mogą być poddane recyklingowi.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Leave A Comment