HomeDom i WnętrzeSzare kuchnie – nowoczesne i gustowne aranżacje

Szare kuchnie – nowoczesne i gustowne aranżacje

Szare kuchnie – nowoczesne i gustowne aranżacje

Szarości są w modzie od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, by miały z niej zniknąć. Dotyczy to także branży meblowej, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się szare kuchnie. Obecnie można takie wnętrze zaprojektować samemu, bez potrzeby angażowania architekta wnętrz czy projektanta, ponieważ kompleksowe wyposażenie można zamówić w sklepie internetowym.
 

Szare kuchnie – jakie mają zalety?

Kuchnia kolorze szarym to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne aranżacje. Jeszcze do niedawna kolor ten traktowany był głównie jako tło, natomiast obecnie gra główną rolę w modzie wnętrzarskiej. Szary króluje od wielu sezonów, a szare kuchnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dużą zaletą takich mebli jest to, że idealnie komponują się one zarówno z elementami drewnianymi, jak i z kafelkami w różnych kolorach.
Szczególną uwagę warto zwrócić na szare kuchnie w stylu industrialnym. Chłodny minimalizm ma na celu zwrócenie uwagi na dodatki, a monotonię szarości można z łatwością przełamać elementami dekoracyjnymi w kolorze białym lub czarnym. Ciekawym rozwiązaniem są też dodatki w różnego rodzaju wzory, np. super modną kratkę.
 

Szare kuchnie – jakie meble?

Doskonałą propozycją dla wnętrz w stylu industrialnym są nowoczesne, szare kuchnie MDF Nina, które wyróżniają się ponadczasowym designem oraz dużymi i gładkimi frontami. Meble wyposażone są we frezowane uchwyty we frontach, nadające im niepowtarzanego wyglądu. Wysokość szafek można dostosować do wzrostu użytkowników. Szuflady wyposażone są w nowoczesne prowadnice, a drzwi szafek mają zawiasy z hamulcami w standardzie.
Inna propozycja do nowoczesnego wnętrza to szara kuchnia z kolekcji Home System Dąb sonoma. Meble wykonane są z wysokiej jakości laminowanych płyt meblowych. System wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz modernistycznym designem.
 
 

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.