HomeDom i WnętrzePrzygotuj się na przyszłe lato już dziś!

Przygotuj się na przyszłe lato już dziś!

Przygotuj się na przyszłe lato już dziś!

Wraz z końcem wakacji i schyłkiem sezonu urlopowego coraz intensywniej odczuwamy, że lato odchodzi do historii, ustępując miejsca chłodnej jesieni. Mimo tego, że długie, ciemne wieczory nie sprzyjają lenistwu na świeżym powietrzu, warto właśnie teraz uzupełnić swoją kolekcję mebli ogrodowych! Wraz z końcem sezonu ogrodowego topnieją ceny akcesoriów i mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom. W efekcie luksusowe meble ogrodowe można kupić w okazyjnych, niezwykle atrakcyjnych cenach. Co warto kupić na wyprzedaży? Sprawdź!

Baldachim ogrodowy

Za nic ma sobie intensywne, palące słońce i przelotną mżawkę! Baldachimy ogrodowe są kuszącą alternatywą dla tradycyjnych parasoli. Warto zainwestować w porządne, rozłożyste zadaszenie, które zacieni miejsce rodzinnych spotkań. Wykonane z nieprzepuszczalnych i odpornych materiałów impregnowanych  teflonem są szczelną barierą, dzięki której będziesz mógł cieszyć się ogrodem w każdych warunkach.

Niebanalne meble

Kupno wyszukanej leżanki albo sofy często wiąże się z nadszarpnięciem domowego budżetu. Na szczęście są wyprzedaże! Posezonowe obniżki to najlepsza okazja, żeby luksusowa kanapa z technorattanu o modułowej budowie przestała być tylko marzeniem. Pamiętaj, że jednorazowa inwestycja w dobrej jakości meble na pewno się zwróci. Solidne wyposażenie wykonane z syntetycznego rattanu jest całkowicie odporne na deszcz, śnieg, promieniowanie UV i skrajne temperatury.

Dodatki zawsze na czasie

Designerska lampa albo lampiony to dodatki, które nigdy nie wychodzą z mody. Poprzez wzbogacenie tarasu i ogrodu o kilka świetlnych akcentów rozjaśnisz drogę od furtki do domu oraz nadasz całości subtelnego, romantycznego klimatu.

Marcelina@mastermedia.info.pl

http://dylanferrandis.com http://cycnesa.org/nowoczesna-kriolipoliza-cool-tech-czym-jest/ http://tofiq.org/garnki-stalowe-najlepszy-wybor-do-wlasnej-kuchni/