HomeCiekawePrezent dla hobbysty

Prezent dla hobbysty

Prezent dla hobbysty

Czasami kupowanie prezentów jest prawdziwą mordęgą. Chcemy sprawić komuś przyjemność i bardzo zależy nam, aby prezent, który wybierzemy ucieszył obdarowanego. Można jednak odnieść wrażenie, że niektórzy mają już wszystko albo ich potrzeby są niewielkie. Szczególnie trudne może to być, kiedy kupujemy prezenty kilka razy w roku jednej osobie – mężowi, rodzicom czy przyjacielowi. Jest jednak również grupa osób, którym dość łatwo dobrać coś, z czego prawie na pewno się ucieszą. Są to ludzie, którzy mają jakieś hobby, pasję. Lubią i zbierają wszystko, co jest związane z ich zainteresowaniami, dlatego na pewno sprawimy im przyjemność, kiedy powiększymy ich kolekcję.

Męskie kije golfowe i inne sportowe akcesoria

Prawie każdy, kto uprawia jakiś sport czasem potrzebuje dodatkowych akcesoriów czy sprzętów. Czasami ludzie zajmują się jakąś dyscypliną od miesięcy czy lat, ale nadal nie posiadają profesjonalnego sprzętu, wciąż go wypożyczają. Na pewno ucieszą się więc z prezentu, jakim będzie ich własna rakieta do squasha czy męskie kije golfowe – GolfTeam. Często takie podarunki wiążą się z dużymi wydatkami, ale być może taka uroczysta okazja jak ślub czy okrągłe urodziny będzie świetnie nadawać się, aby sprezentować coś bardziej kosztownego. Dobrym pomysłem jest również złożenie się w kilka osób na jeden większy prezent, który jest wymarzony przez jubilata.

Kontakt z bliskimi

Kupując coś konkretnego hobbyście mamy dylemat, czy na pewno nie posiada on już tej rzeczy i czy nasz prezent nie będzie się dublować. Aby tego uniknąć, najlepiej jest mieć kontakt z kimś bliskim albo z domownikiem naszego znajomego. Jeśli obdarowywany ma dużą kolekcję płyt winylowych i chcemy podarować mu kolejny tytuł, spytajmy jego partnerkę czy współlokatora, czy posiada on już tę konkretną płytę. Może on dyskretnie przeszukać jego kolekcję i podpowiedzieć nam, jakie tytuły już w niej są, a jakich brakuje. Współpraca z bliskimi hobbysty jest wręcz kluczowa w procesie wybierania i kupowania dla niego prezentu.

Wsłuchanie się

Osoba, która ma pasję zwykle często o niej mówi. Możliwe, że wspomina przy tym o czymś, o czym marzy, ale nadal tego nie ma z jakiegoś powodu. Starajmy się wyłapać takie komunikaty i najlepiej od razu zapisujmy w kalendarzu jakie są marzenia naszego przyjaciela. Przy najbliższej okazji możemy wykorzystać taką podpowiedź i kupić osobie coś, o czym zawsze marzyła, a nawet mówiła. Uważne słuchanie na pewno nam w tym pomoże, warto więc to robić i dzięki temu kupować ludziom wyjątkowe, wyczekiwane prezenty.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.