HomeDom i WnętrzePięknie i praktycznie ze Steinbergiem

Pięknie i praktycznie ze Steinbergiem

Pięknie i praktycznie ze Steinbergiem

W projektowaniu łazienek w bieżącym sezonie zaznacza się wpływ trendów orientalnych. Motywy orientalne pojawiają się na płytkach w formie ozdabianych zawijasami majolików, beżowych i fioletowych wzorów strukturalnych, takich, jak np. pożyłkowane liście, mogą pojawić się także jako motywy koronek naniesione na ceramikę. Modne będą także elementy drewniane lub imitujące drewno. W projektach pokazują się też płytki duże, barwne, wzorzyste oraz wzory fakturowane, 3D. Pojawiają się motywy patchworkowe, beton architektoniczny tuż obok bogatych płytek o bogatych wzorach. Takie zdobienia dobrze połączą się z prostymi, geometrycznymi, niemal ascetycznymi kształtami baterii serii 200 firmy Steinberg.

Ascetyczny Steinberg 200

Seria 200 firmy Steiberg to baterie o bardzo prostym, nowoczesnym designie. Chromowane, pozbawione zdobień, wysokie, smukłe, kwadratowe kształty serii nie będą odciągały wzroku od zdobień na płytkach, będą natomiast dodawały całości lekkiego i nowoczesnego wyrazu. W skład serii wchodzi jednootworowa bateria umywalkowa z przełącznikiem i korkiem automatycznym, bateria wannowa z przełącznikiem i prysznicem oraz zabezpieczeniem przed powrotem przepływu, z płytą mocującą do podłogi, bateria umywalkowa wpuszczana z oddzielnym przełącznikiem, perlatorem, jednouchwytowa, z mieszaczem, bateria prysznicowa na brzeg wanny, bateria natryskowa sawannowa, bateria bidetowa z automatycznym korkiem oraz bateria wannowo czterootworowa (z kranem do wody, dwoma kurkami i prysznicem z chowanym wężem). Baterie posiadają ceramiczne wkłady, perlatory i wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych za zarysowania, kamień i rdzę. Do tego nabyć można cały zestaw akcesoriów łazienkowych dopasowanych stylistycznie do baterii.
Baterie łazienkowe Steinberg są trwałe, oszczędzają wodę i doskonale pasują do nowoczesnych wanien, umywalek i bidetów każdego typu. Steinberg to produkty niemieckie, tam też produkowane. Wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale przede wszystkim staranną jakością wykonania.

Elegancki Steinberg 240

Wraz z wielokrotnie nagradzanym projektantem Michaelem Schneiderem, Steinberg stworzył jeszcze jedną bardzo interesującą propozycję- serię 240. W jej skład wchodzą baterie łazienkowe umywalkowe, wannowe i natryskowe, zarówno podtynkowe jak i otworowe oraz uzupełniająca oferta łazienkowych akcesoriów, pozwalająca utrzymać łazienki w spójnym stylu. Podobnie jak Steinberg seria 200, seria 240 jest serią o lekkich, geometrycznych kształtach, czystych formach i łączy nowoczesny design z zapotrzebowaniami praktycznymi. Jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.
„Zawsze chcieliśmy, aby nasze produkty umożliwiały klientom projektowanie łazienek zgodnie z własnymi oczekiwaniami i podkreślenie swojej indywidualności. Wyrazem tych dążeń jest zadanie, które postawiliśmy przed Michaelem Schneiderem i jego zespołem – opracowanie nowej serii 240” – mówi Marcus Löhnert, Dyrektor Zarządzający firmy. Baterie łazienkowe Steinberg są wyrazem połączenia dbałości o estetykę i użytkowość.
Więcej informacji o firmie Steinberg znajdziesz na baterie łazienkowe steinberg – Łazienki Szydłowski

Marcelina@mastermedia.info.pl