HomeDom i WnętrzeNowoczesne meble designerskie w stylu glamour

Nowoczesne meble designerskie w stylu glamour

Nowoczesne meble designerskie w stylu glamour

Stylistyka glamour, bez względu na to, czy dotyczy kreacji modowych czy wnętrzarskich, zawsze oznacza luksus, lśnienie i efekt totalnego zachwycenia. Miłośnicy stylu glam wiedzą, że podstawą takich kompozycji są doskonale dobrane rzeczy. W tym nowoczesne meble designerskie. To właśnie one decydują o tym, czy dane wnętrze jest glamour, czy faktycznie olśniewa. Jakie meble warto polecić do wnętrz pomyślanych w duchu glamour?

Nowoczesne meble designerskie lustrzane

Pośród nowoczesnych mebli designerskich na pewno na wyróżnienie zasługują meble lustrzane. Komody i konsole tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością m.in. wśród miłośników aranżacji glam. To przedmioty wyjątkowo olśniewające. Prezentujące się niczym lodowe kompozycje, nieco nierealne, a na pewno wyjątkowo efektowne. Czyli dokładnie takie, jakie mają być rzeczy glamour. Olśniewające (dosłownie i w przenośni) komody i konsole zrobione z fragmentów lustra to meble rozjaśniające wnętrze. Idealne do postawienia na nich przedmiotu, który chcemy wyróżnić. Jak szklany wazon z kwiatami czy lampa stołowa ze złotymi zdobieniami.

Designerskie meble nowoczesne ze szkła

Panująca obecnie moda na szklane aranżacje doskonale łączy się ze stylistyką glamour, która uwielbia szkło. W każdej wręcz postaci. Najlepiej jako designerskie meble, które porywają swoją formą. Jak efektowne stoliki, biurka czy szklane konsole. Meble te pozwalają bawić się formą w przestrzeni. Sprawiają wrażenie, że są subtelnym obramowaniem. Niekiedy wręcz zlewają się z otoczeniem. Jak regały ze szklanymi bokami, które umożliwiają wyeksponowanie ustawionych na nich rzeczy.

Designerskie meble nowoczesne inspirowane barokiem

We wnętrzu w stylu glamour możemy sobie pozwolić na dekoracyjność, na przykład w neobarokowym tonie. Wprowadzą ją designerskie meble tapicerowane nawiązujące do stylu ludwikowskiego czy lampy retro z pozłacanymi elementami.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.