Categories:

Niedrogie laptopy Warszawa o zaskakującej wydajności

Znalezienie dobrego laptopa nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli przeznaczony na zakup budżet nie jest zbyt duży. Większość ludzi szuka tanich laptopów, często w przedziale do 2000 zł lub w podobnej kwocie do swojej normalnej pracy. W tym krótkim poradniku znajdziesz informacje na temat laptopów mieszczących się w założonym przedziale cenowym, które możesz kupić w ofercie poleasingowej firmy AMSO. Przedstawione poniżej poleasingowe laptopy Warszawa zostały wybrane nieą tylko ze względu na swoją cenę, ale również dlatego, że oferują one ciągle wystarczającą wydajność, aby sprostać najczęściej realizowanym na komputerze zadaniom.

 

 

Kiedy decydujesz się na zakup laptopa w cenie poniżej 2000 złotych, musisz zwrócić szczególną uwagę na najważniejsze elementy specyfikacji, takie jak procesor, grafika, wyświetlacz i wydajność baterii, aby otrzymać niezawodny laptop, który płynnie obsługuje wiele zadań, które chcesz na nim realizować. W przypadku tej listy wybrane zostały laptopy na podstawie ich wydajności i recenzji użytkowników. Spójrz na te niedrogie laptopy i wybierz dla siebie model, który odpowiada Twoim wymaganiom.

 

Jakie cechy powinny spełniać poleasingowe laptopy Warszawa?

 

Zanim przejdziesz do krótkiej listy, na której znajdują się najlepsze laptopy Warszawa, które można kupić poniżej 2000 złotych, sprawdź kilka wskazówek, które powinieneś rozważyć przed zakupem.

 

Procesor: To jedna z najważniejszych cech komputerów i laptopów. Większość popularnych laptopów korzysta z procesorów Intel Core Series — Core i3, i5 lub i7 — podczas gdy słabsze systemy wykorzystują chipy Intel Pentium. Wybierz więc, który procesor będzie dla Ciebie najlepszy w ramach założonego budżetu.

 

Dysk twardy: Pojemność dysku w takich komputerach jest ważniejsza niż szybkość procesora. Im więcej danych możesz zmieścić, tym bardziej przydatny będzie dla Ciebie komputer. Nie kupuj laptopa z dyskiem twardym mniejszym niż 500 GB lub jeśli możesz sobie na to pozwolić, kup laptopa z dyskiem półprzewodnikowym (SSD) zamiast dysku twardego, aby uzyskać również większą prędkość zapisu i odczytu.

 

Wyświetlacz: Im więcej pikseli ma ekran Twojego laptopa, tym więcej treści możesz zmieścić na ekranie i tym ostrzej będzie wyglądał. Wybierz więc laptopa z wyświetlaczami o rozdzielczości co najmniej 1366 x 768 pikseli.

 

Pamięć RAM: w granicach 2000 zł powinien się zmieścić laptop z pamięcią co najmniej 4 GB.

 

Wydajność baterii: Nikt nie chce kupować laptopa, który wymaga ciągłego ładowania. Wybierz więc taki, który wytrzyma co najmniej 6 godzin bez dostępu do gniazdka.

 

Niezawodne Laptopy Warszawa marki Acer Aspire

 

Ten laptop otwiera listę najlepszych laptopów budżetowych, ponieważ jest w stanie spełnić wszystkie Twoje wymagania. Niezależnie od tego, czy chcesz go używać w biurze, czy w pracy na uczelni, ten laptop Cię nie zawiedzie. Dzięki procesorowi Intel Core i5 ósmej generacji laptopy Warszawa linii Acer Aspise mają więcej mocy do obsługi aplikacji intensywnie obciążających sprzęt. Dzięki karcie graficznej Nvidia Acer pozwala cieszyć się filmami i grami w rozdzielczości Full HD. Laptop ma pojemność 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB dysku SSD z ogromną żywotnością baterii, która zapewnia cały dzień użytkowania w ruchu.

 

HP Pavilion – laptopy Warszawa z ekranem dotykowym

 

Te laptopy Warszawa należą do kategorii najlepszych laptopów z ekranem dotykowym poniżej 2000 zł. Dzięki 14-calowemu wyświetlaczowi i przenośnej konstrukcji można je łatwo zabrać ze sobą wszędzie. HP jest wyposażony w najnowszy procesor Core-i3 8. generacji o częstotliwości taktowania 2,2 GHz, aby przyspieszyć wielozadaniowość. Urządzenie jest wyposażone w 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB miejsca na dysku SSD do przechowywania dużej liczby plików i aplikacji. Będziesz mógł wykonywać wiele zadań jednocześnie bez zmniejszania prędkości laptopa.

 

Obudowa tego laptopa jest bardzo elegancka. Bateria wytrzymuje do 6 godzin, co jest całkiem niezłe, aby poradzić sobie nawet z kilkoma godzinami ciągłej pracy. Jeśli szukasz dobrego laptopa, HP Pavilion x360 jest polecanym laptopem dla Ciebie.

 

Dell Inspiron 15 – najbardziej niezawodne laptopy Warszawa

 

Dell jest najpopularniejszą marką laptopów, a jego użytkownicy są zawsze zadowoleni ze swoich produktów. Notebook Dell Inspiron 15 5000 ma schludny i elegancki wygląd. Jeśli szukasz niedrogiego, wydajnego i lekkiego laptopa, ten laptop Dell będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Jest wyposażony w 15-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, który zapewnia jasny i wyraźny obraz.

 

Laptop jest zasilany procesorem Intel Core i5-8250U 8. generacji w połączeniu z 12 GB pamięci RAM DDR4 i 1 TB dysku twardego do obsługi wielozadaniowości. System MaxxAudio zapewnia doskonały dźwięk w muzyce, filmach, głosie i grach.