HomeCiekaweNapisz tę książkę sam

Napisz tę książkę sam

Napisz tę książkę sam

Słowa, słowa, słowa – oto Szekspir i jego ujęcie świata. Niesłychanie werbalne i opowiadane na wiele sposobów. Można też opowieść snuć nieco inaczej. Obrazy, obrazy, obrazy – one mogą wspaniale wypowiedzieć nasze emocje i określić nasz świat. Każdy może zostać twórcą swojej własnej historii i każdy jest w stanie przekazać ją w zupełnie niezwykły sposób.

Wyjątkowa książka i przyjemność jej tworzenia

Z pewnością naszą osobistą opowieść w niebanalnym stylu pomoże nam przekazać wyjątkowa fotoksiążka. Pobawmy się w artystów i wyczarujmy coś naprawdę wspaniałego i zupełnie swojego. Prywatne dzieło sztuki, w którym zawrze się całe piękno naszego istnienia. Taki prezent dla siebie samych lub dla innych. Podarowany z okazji święta lub tak po prostu – w zwykłym dniu, dlatego, bo jest ktoś ważny, z kim dzielimy nasze życie.

Podziel się opowieścią

Nasza egzystencja jest taka krucha i ulotna. Tak szybko przemija wszystko to, co dobre. Dlatego warto zatrzymywać niezwykłe chwile na dłużej. Nadając im odpowiedni wyraz i rangę. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach większość rzeczy ma wirtualny charakter. Zdjęcia szybko przepadają. Dobrze byłoby wydostać te najlepsze i najbardziej wartościowe i wykorzystując nowoczesne oprogramowanie, nadać fotografiom klasyczny wymiar.

Fotoksiążka i tradycyjne wartości

Nic tak nie cieszy, jak książka, którą mamy w ręku. Zdjęć oglądanych w ten sposób nie można porównać z przeglądaniem na szybko fotek w telefonie czy na tablecie. Piękna oprawa, dostosowana do naszej opowieści i jej charakteru, odgrywa zasadniczą rolę. Fotografie są należycie wyeksponowane. Prezentują się jak ilustracje do powieści, którą napisało samo życie. Wszystko wydaje się tutaj magiczne i odkrywane na nowo: ludzie, miejsca, zdarzenia, przedmioty.

Marcelina@mastermedia.info.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.