HomeCiekaweGadżety do smartfonów, które warto kupić w 2019 roku

Gadżety do smartfonów, które warto kupić w 2019 roku

Gadżety do smartfonów, które warto kupić w 2019 roku

Obecnie nie tylko możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych smartfonów, ale także na ogromną ilość przeróżnych gadżetów do nich. Dzięki takim dodatkom można nie tylko uprzyjemnić i ułatwić sobie czas spędzany w towarzystwie swojego smartfona, ale także zmienić jego wygląd.

Praktycznie każdego roku pojawiają się na rynku nowe gadżety do telefonów, chociaż nie wszystkie z nich są rzeczywiście przydatne. Ne zmienia to jednak faktu, że w niektóre z nich warto jednak zainwestować. O jakich akcesoriach do smartfonów jest zatem mowa?

Gadżety do smartfonów, które mogą Ci się przydać w nadchodzącym roku

Jako, że niemalże każdy z nas posiada smartfona, na rynku pojawia się coraz więcej dedykowanych im gadżetów. Wile z nich jest przysłowiowym bublem, na który nie warto wydawać swoich pieniędzy, ale nie brakuje również bardzo przydatnych akcesoriów.

Przykładem jest obiektyw do smartfona, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się fotografią mobilną. Do wyboru mamy szereg modeli obiektywów, przy pomocy których można stworzyć niebanalne zdjęcia. Takie akcesoria nie są drogie, a uzyskany efekt potrafi mocno zadziwić twórcę.

Pozostając jeszcze przy temacie fotografowania, warto wymienić również lampy błyskowe i doświetlające. Taka osobna lampa do telefonu pozwala na regulację poziomu doświetlenia kadru. Bezproblemowo można kupić nawet modele z modułem bluetooth i baterią o nieprzeciętnej pojemności. Jak najbardziej przyda się również statyw i uchwyt fotograficzny, których zadaniem jest poprawienie stabilizacji aparatu. To z kolei pozwala na uzyskanie lepszych jakościowo zdjęć.

Każdy użytkownik telefonu dotykowe dobrze wie, jak problematyczna jest jego obsługa na zewnątrz, kiedy to nie sprzyja nam pogoda. Co zatem zrobić, gdy jest nam zimno w dłonie, ale nie chcemy rezygnować z posiania smsów czy surfowania po Internecie? Z pomocą przychodzą rękawiczki do obsługi smartfonów, dzięki który możliwe jest bezproblemowe obsługiwanie ekranów dotykowych nawet w zimne dni. Oprócz tradycyjnych modeli dostępne są także bardziej stylowe rękawiczki. Bogactwo asortymentu sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Przydatnym gadżetem okazuje się być także rozbudowana ładowarka, do której można podłączyć kilka urządzeń naraz.

Ciekawą opcją jest także robot-kula Sphero, czyli inteligenta zabawka wyposażona w sensory typu kompas czy akcelerometr. Jest to świetna opcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Do takich tradycyjnych gadżetów komórkowych zaliczać można etui i pokrowce, które okazują się być nieocenione. Czasami wystarczy jeden upadek, aby nasz cenny telefon uległ zniszczeniu. Najczęściej uszkadzaną częścią jest ekran, bez którego na próżno jest czerpać przyjemność z korzystania z telefonu dotykowego.

Przydatnymi akcesoriami do smartfonów są także ładowarki bezprzewodowe i głośniki bluetooth. W przypadku telefonów komórkowych jest tak, że moc wbudowanych w nie głośników pozostawia wiele do życzenia. Jeśli zatem chcemy słuchać swojej ulubionej muzyki z dużą głośnością, to najlepiej jest zainwestować w dodatkowy głośnik zewnętrzny. Tym bardziej, że nie trzeba przejmować się żadnymi kablami w przypadku modelu bezprzewodowego. Z takich głośników bluetooth można korzystać w dowolnym czasie i w każdym miejscu.

Godne polecenia są także ładowarki samochodowe i powerbanki. Na rynku są nawet pendrive-y ze smartfonowym złączem, breloki do kluczy z kablem do ładowania, kartonowe gogle wirtualnej rzeczywistości czy też pierścień do telefonu pełniący funkcję podstawki.

Więcej ciekawych produktów, które warto kupić znajdziecie na https://natty.pl/warto-kupic-na-aliexpress/. Kupowaliście już coś na Aliexpress? Dajcie znać koniecznie w komentarzach.

Marcelina@mastermedia.info.pl

producent pudełek ortodoncja katowice